Zahájení roku ve znamení materiální pomoci

08. 01. 2021

Rok 2021 jsme zahájili intenzivním rozdáváním materiální pomoci.

Pro maminky a jejich děti chystáme každý den balíky plné oblečení. Za první týden letošního roku jsme do potřebných rodin v rámci celé České republiky rozeslali už přes 130 kilogramů materiální pomoci. Aktuálně balíky obsahují nové oblečení, které nám věnovala Fashion Arena Prague Outlet a nové dámské a dětské spodní prádlo od firmy Fantasy Italia.

Snažíme se, aby v každém balíku bylo i něco nečekaného. Proto jako překvapení mohou maminky v zásilce najít například krásné hodinky, společenskou hru pro celou rodinu nebo třeba luxusní svíčku.

Současně s tím i nadále pomáháme v rámci Covid programu, kde jsme od ledna zdvojnásobili částky o které je možné žádat. Finanční situace v neúplných rodinách je již kritická. Nyní je možné požádat o příspěvek na potraviny ve výši 4000 korun nebo příspěvek na nájem ve výši 10000 korun.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11