Vojta a dalších osm dětí pojede na letní tábor

07. 07. 2020

V uplynulém týdnu se nám podařilo poslat na letní pobytové nebo příměstské tábory dalších devět dětí. Celkem jsme díky našim laskavým dárcům zaplatili dětem letní zážitky v hodnotě přes 43 tisíc korun.

Osmiletý Vojta jezdil pravidelně se svou starší sestrou na tábor, ale letos na něj nezbyly v rodinném rozpočtu peníze. Jeho maminka tedy využila našeho programu, podala si žádost, my jsme jí vyhověly a ... Vojta na tábor pojede!

Jirkovi je dvanáct a jako většina dětí v jeho věku je nejradši mezi svými vrstevníky.  Letos ale hrozilo, že s nimi nepojede na oblíbený tábor,  protože mamince po krizi nezbývaly peníze. My jsme to tak nenechali a Jirka na tábor pojede.

Šestiletá Adriana chce s kamarády navštěvovat příměstský tábor, který si ale maminka, přestože pracuje, nemůže dovolit. Proto požádala o zaplacení nás a my jsme jí rádi vyhověli.

Devítiletá Kristýnka si přála strávit prázdniny s kamarádkou na táboře, ale maminka se dostala do finančních potíží a na tábor nezbyly peníze. To jsme tak nemohli nechat a Kristýnce jsme tábor zaplatili.

Šestiletý Jonáš rád sportuje a přál si jet se svým oddílem na sportovní kemp. Mamince ale vzhledem na korona krizi nezbyly finance. Proto jsme rádi Jonášovi letní sportovní soustředění zaplatili.

Desetiletá Janička ráda jezdí na tábor se svými kamarády, ale její maminka kvůli koronaviru přišla o práci a na tábor nezbyly peníze. Požádala proto o zaplacení nás a my jsme jí rádi vyhověli.

Desetiletá Sára touží jet na oblíbený tábor "Stopa bílé vlčice", který si ale maminka vzhledem k proběhlé krizi nemůže dovolit. Proto požádala nás a my jsme jí s radostí vyhověli a Sáře tábor zaplatili.

Osmiletá Karolínka jezdila každý rok na koňský tábor, kde si našla i spoustu kamarádů. Bohužel hrozilo, že by letos vynechala, protože rodině chyběly finance. Přišla tedy řada na nás a my jsme jí tento zážitek rádi zprostředkovali.

Desetiletá Dana půjde na speciální příměstský tábor, aby její maminka mohla jít alespoň na týdenní brigádu, protože vinou korona krize, přišla o své stále zaměstnání. Dana bude tak se svými spolužáky a nepřijde o společné letní zážitky.