V posledním čtvrtletí jsme rozdělili přes 1,6 milionu mezi tři stovky rodin

29. 12. 2021

V Klubu svobodných matek jsme za poslední tři měsíce tohoto roku pomohli celkem 293 sólo rodičům a jejich dětem, mezi které jsme rozdělili neuvěřitelnou částku 1 629 241 korun. Rodičům samoživitelům jsme přispěli částkou 711 800 korun na nákup vánočních dárků pro 300 dětí. O tom, že dětem zářily oči více než světýlka na stromečku, svědčí fotografie, které od Štědrého večera nonstop plní naše emailové schránky.

V našem charitativním obchodě Fashion charity shop jsme v předvánočním shonu stihli uspořádat i několik oblíbených akcí v rámci předávání materiální pomoci pro pražské rodiny. V naší "dárkové samoobsluze" si tak sólo rodiče sami vybrali dárky pro své děti, odnesli si nové spodní prádlo, zimní a funkční oblečení, drogerii a mnoho dalšího. Stihli jsme si s některými probrat jejich složitou situaci a společně zkusili najít další možnosti ke zlepšení jejich životní situace.

Rušno bylo i v našem skladu materiální pomoci. Sešlo se u nás hned několik velkých zaměstnaneckých sbírek a každý den k nám nosili vyřazené oblečení i individuální dárci. Za poslední tři měsíce jsme tak materiálně podpořili 4 spolupracující organizace a 343 neúplných rodin, ke kterým zamířila materiální pomoc ve formě oblečení, vánočních dárků a dalších věcí o celkové hmotnosti skoro 2,5 tuny.

V uplynulém čtvrtletí nás finančně podpořili: Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. Vienna Insurance Group, PPG Industries, Patrik Hartl, CoolPeople, RUDOLF JELÍNEK a.s., ČSOB Pojišťovna, Datamole, Allen & Overy, KPCS, Procter & Gamble, CreativeDock, TECHARTSTAV, Fakturoid, Allianz, Allyn International Services, IDPS, Prologis, Amazon, Standridge Color Corporation Czech s.r.o., GAVRIT Solutions, Groupe SEB, Telia Carrier Czech Republic a.s., Candy Soap, Obchůdek Vendula. DĚKUJEME!

A poděkování za materiální podporu patří: Fashion Arena Prague Outlet, Alteryx, CineStar, Wolt, ZOOTHUSKY, Columbia, Amazon, Ambiente, Naše Maso, Sola pomáhá, GROHE, IFE-CR, Candy Soap, Kafe&Hrnky, Národní muzeumDĚKUJEME!

KANCELÁŘE A OBCHOD PRAHA

obchod Fashion Charity Shop