Úřad vlády a 9 ministerstev pro Oděvní banku

28. 11. 2023

V tomto týdnu se konalo druhé kolo velké materiální sbírky, do které se zapojili zaměstnanci devíti ministerských resortů společně s pracovníky Úřadu vlády. Celkově se vysbíralo na dvě tuny dámského, dětského a pánského oblečení.

Velmi si vážíme pomoci všech pracovníků státní správy, kteří ani podruhé nelenili a zapojili se do materiální sbírky oblečení.  Konkrétně se zapojily Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo financí, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo vnitra, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Ministerstvo zdravotnictví, Ministerstvo průmyslu a obchodu a Ministerstvo pro životní prostředí. Celé dvě tuny oblečení zamířily rovnou do naší Oděvní banky, kde bude oblečení následně roztříděno a rozesláno v krizových balíčcích oblečení lidem v nouzi z celé ČR prostřednictvím našich spolupracujících potravinových bank a lokálních neziskových organizací.Naše obrovské poděkování patří všem, kteří se do sbírky zapojili, velmi si toho vážíme:)

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.

infolinka: 800 99 55 11