Stylistka online v Akademii pro samoživitele OSVČ

05. 05. 2021

Lenka Petříková pracuje ve svém oboru už 14 let. To, že je opravdový profesionál dokazuje fakt, že byla zařazena mezi TOP 20 českých stylistů. Do Akademie pro samoživitele OSVČ se přihlásila, aby nastartovala nový směr svého podnikání.

Lenka poskytuje svým klientům širokou nabídku služeb, mezi které patří konzultace se stylistkou i vizážistkou, oblíbené virtuální nákupy se stylistkou, výběr vhodného outfitu nebo speciální balíčky online proměn. Celou nabídku služeb naleznete na webových stránkách Stylistka online, které jsme jí v rámci Akademie vytvořili.

Stylistku online můžete samozřejmě sledovat i na sociálních sítích, konkrétně na facebooku, instagramu, youtube i tik toku. Lenka pro vás natáčí krásná videa o perfektním nalíčení, výběru vhodných outfitů, oblíbené proměny a mnoho dalšího. Doporučujeme ji sledovat a čerpat inspiraci na to, jak být stále trendy. Jak už název napovídá, Lenka veškeré služby poskytuje online, můžete se na ni obrátit, ať už bydlíte kdekoliv.

Partnerem projektu Akademie je společnost JTI.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11