Stále pomáháme tam, kde to nejvíce potřebují

13. 08. 2020

Začátek školního roku se blíží, proto již nyní hradíme obědy ve školách / školkách, přispíváme na nákup školních potřeb a kroužků.

Dobrý den, nevím, jestli k vám tento e-mail doputuje, ale chtěla bych vám z celého srdce poděkovat za pomoc, moc mi to pomůže a mám o menší starost méně. Ani jsem nedoufala, že nějaká pomoc dopadne. Moc děkuji.

Dobrý den, jsem naprosto v šokou, že jsem byla vybraná, až jsem měla slzy v očích. Chtěla bych vám ze srdce moc poděkovat za mě i za syna. Slovy se to nedá vyjádřit. Vážím si toho. Děkuji.

Jste neuvěřitelní, tak rychlé schválení mě ani nenapadlo. Vlastně jsem ani nečekala, že by se dostalo i na nás. To snad ani slovy nejde popsat, jak moc jsem vám vděčná. Děkuji, děkuji, děkuji celému KSM, jste úžasní.

Nedokážu ani slovy popsat, jak moc jste mi pomohli!! Strašně, strašně moc vám všem děkuju za tuto pomoc. Spadl mi obrovský balvan ze srdce. Děkuju za mě, ale především za děti!!!