Spustili jsme projekt AKADEMIE pro samoživitele OSVČ

20. 01. 2021

Speciální projekt, ve kterém pomůžeme rodičům samoživitelům s rozjezdem podnikání v této těžké době.

Projekt Akademie je určen rodičům, kteří mají v důsledku Covid krize problém se svým podnikáním a potřebují pomoc. Zároveň slouží jako plná podpora pro ty, kteří by se chtěli osamostatnit, ale mají obavu, zda to zvládnou. V rámci projektu Akademie poskytneme po dobu 3 měsíců plnou podporu - marketing včetně placené reklamy, pomoc s administrativou a se zakoupením pracovního vybavení.

Více informací naleznete v záložce Akademie. Podívejte se, které maminky již odstartovaly své podnikání. První přihlášenou maminkou je Tereza, která otevřela v Praze psí salon. Tereze jsme na úvod vytvořili nové webové stránky www. strihanipejskupraha.cz, profily na sociálních sítích a zaplatili reklamu. Tereza poskytuje služby ve svém salonu, ale o Vaše mazlíčky se postará i u vás doma. Vyzkoušejte její služby a dejte nám vědět, jak jste byli spokojení.

Partnerem projektu Akademie je společnost JTI.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11