Spouštíme náš každoroční vánoční program pomoci

12. 10. 2021

Stejně jako v předcházejícím roce spouštíme i letos náš vánoční program pomoci, v rámci kterého budeme zajišťovat vánoční dárky pro děti potřebných rodin sólo rodičů.

Jste sólo rodič a potřebovali byste pomoci se zajištěním vánočního dárku pro vaše děti? Vyplňte žádost přes náš online formulář s označením položky "příspěvek na vánoční dárek". POVINNOU SOUČÁSTÍ FORMULÁŘE JE KROMĚ ZÁKLADNÍCH PŘÍLOH I DOPIS JEŽÍŠKOVI NEBO RUČNĚ NAMALOVANÝ OBRÁZEK DÍTĚTE S JEHO VÁNOČNÍM PŘÁNÍM. POKUD TENTO ODEŠLETE I POŠTOU NA NAŠI ADRESU (Klub svobodných matek, Dukelských hrdinů 564/34, Praha 170 00) , DÁREK DOSTANE I RODIČ:) Na obrázek nezapomeňte doplnit jméno i příjmení dítěte!

Poskytnutí pomoci není nárokové, z přijatých žádostí jsou vybíráni žadatelé v nejtěžší životní situaci.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11