Skvělé marmelády a džemy v Akademii pro samoživitele OSVČ

21. 04. 2021

Michaela Bílková vyrábí své marmelády a džemy už několik let pod značkou Moje marmeláda. Doteď to byl pouze její koníček při zaměstnání, své výrobky prodávala hlavně na farmářských trzích. Čas na rodičovské dovolené se rozhodla věnovat rozjezdu svého podnikání, po rodičovské dovolené už se chce věnovat jen marmeládám a džemům.

Míša používá pro výrobu ovoce od regionálních pěstitelů nebo to, které pěstuje ve vlastním sadu. Výjimku tvoří pouze citronové marmelády, u kterých používá bio citrony přímo ze Sicílie. Na eshopu Moje marmeláda naleznete Jahodový extra džem s bezovým květem, který se pyšní oceněním Českolipský výrobek roku, ale i hořčice a pesta. Pro gurmány doporučujeme objednat citronovou marmeládu s Proseccem nebo meruňkový extra džem s levandulí.

Moje marmeláda má své stránky na facebooku i instagramu, tam se objevují zajímavosti o zpracování ovoce a čas od času se s vámi Míša podělí o některý z receptů. Skleničky plné chuti jsou k objednání i na fleru

V rámci Akademie jsme Míše provedli revizi všech prodejních kanálů a nastavili novou strategii. Finanční prostředky vložené do reklamy se již vrací v podobě nových, spokojených zákazníků. Za Míšou se už vydal i redaktor Českého rozhlasu, článek si můžete přečíst ZDE.

Partnerem projektu Akademie je společtnost JTI

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11