Skoro 2,5 tuny materiální pomoci potřebným rodinám

12. 07. 2021

Měsíc červen byl ve znamení velké materiální pomoci. Od začátku roku jsme rozdali už 2 442 kilogramů materiální pomoci, která zamířila k 451 neúplným rodinám. Každý týden naplníme dodávku přepravní služby a pomoc tak míří sólo rodičům a jejich dětem do celé České republiky.

V červnu jsme stihli uspořádat i dvě akce ve Fashion charity shop, kde neúplným rodinám předáváme pomoc osobně. Maminky s dětmi z Prahy a blízkého okolí si odnesly pořádnou zásobu drogerie a potravin. Tyto neúplné rodiny jsme tak zásobili základními věcmi na několik měsíců. Samozřejmě nechybělo ani oblečení. Kromě oblečení z firemních sbírek bylo již tradičně připraveno oblečení Husky a nově i dámské a dětské funkční oblečení Columbia.

Materiální pomoc ve formě drogerie a potravin si u nás v červnu vyzvedly i "tety" z Klokánku Praha 8, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Obrovské poděkování patří zaměstnancům pojišťovny Kooperativa. Celorepubliková sbírka oblečení, potravin a drogerie nám celý červen plnila sklad materiální pomoci. V červnu nás dále materiálně podpořily firmy HUSKY, Columbia, BTL a Gebrüder Weiss. Děkujeme. Děkujeme i všem jednotlivcům, kteří se u nás zastavili se svým vyřazeným oblečením.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11