Rozeslali jsme 50 000 respirátorů

03. 03. 2021

Více než 50 000 respirátorů, které jsme obdrželi darem od firmy BTL, již má své majitele. Pracovali jsme v obrovském nasazení 24/7, abychom všechny respirátory dokázali k potřebným rodinám dodat během jediného týdne.

Ve Fashion charity shop jsme vydávali respirátory ve třech termínech. Celkem si přišly pro měsíční zásobu respirátorů téměř tři stovky samoživitelů, maminek i tatínků. Do celé České republiky jsme zabalili a vyslali na cestu neuvěřitelných skoro 1 400 balíčků. Pro vaši lepší představu to bylo 2 a půl dodávky přepravní služby Zásilkovna.

A protože jsme si vědomi, že problém zajistit si respirátory pro ochranu sebe i svého okolí nemají jen rodiče samoživitelé, ale i jiné sociálně slabé nebo ohrožené skupiny, pomohli jsme i dvěma desítkám organizací. Jedná se zejména o spolupracující azylové domy, oblastní charity, centra pro ohroženou rodinu, charitní domy a terénní sociální pracoviště, mezi které jsme rozdělili další stovky krabiček s 25 kusy respirátorů BTL.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11