První džusy od Frutisima jsou doma

19. 11. 2020

Vitamínová pomoc pro maminky samoživitelky, které jsou nyní učitelkami, kuchařkami, uklízečkami nebo kamarádkami na plný úvazek.

Dobrý den,

předně Vám chci opravdu moc a moc poděkovat za finanční pomoc, která mi od Vás přišla téměř okamžitě a vytrhla mi obrovský trn z paty! Nikdy jsem nebyla neplatič nájmu, ale minulý měsíc byl opravdu těžký, protože.... (důvody jsem Vám psala ve své žádosti).

Nemohla jsem ani uvěřit Vaší další zprávě, že ještě dostanu zdarma ty super džusíky!

Dnes přišly a jeden byl hned pryč a další už je skoro taky vypitý :-) Vím, že jsou to vitamíny pro maminku, ale moc ráda jsem se podělila s mojí dcerkou a moc nám to chutná! :-) Bohužel, dcera onemocněla, takže je foto v pyžámku a trochu teď bojujeme s online výukou, proto píši mé díky až teď.

Jste úžasné, skvělé a máte moje obrovské díky! Klobouk dolů před Vámi, a tím co děláte pro matky samoživitelky!!!!

Doufám, že někdy na tom budu lépe a budu Vám moct aspoň malou částkou přispět na oplátku na to, co Vy děláte pro ostatní!!!!

Jsem Vám vděčná a moc a moc děkujeme já i moje dcerka Alžbětka.

Foto, jak vitamíny mizí, posílám v příloze .... :-)

Vaše vděčná Marta

P.S. Bohužel mi sem nejde dát srdíčko, jinak bych Vám jich poslala několik!

(náš obchod Fashion charity shop)