Podpořili jsme už tisíce rodičů a dětí


Přečtěte si některé příběhy rodičů samoživitelů a jejich dětí, kterým jsme našimi příspěvky pomohli bojovat s nepřízni osudu. Přidejte se k nám!

  Chci podpořit děti

Jedete v tom s námi! Tohle tu ještě nebylo, rozdělili jsme 367 tisíc a rozdali 1000 vstupenek

V červenci jsme rozdělili neuvěřitelných 367 tisíc korun samoživitelům a nakoupili dětem přes 1000 vstupenek do zoo a zábavních parků. A kam konkrétně putovaly peníze? Zde jsou příběhy několika rodin, které se na nás s žádostí o pomoc obrátily.

Naše práce má smysl, důkazem je jedno z mnoha poděkování maminek

"Nikdy bych si nemyslela, že se do této situace dostanu...", říká Venda. Bohužel život se může změnit ze dne na den každému z nás.

Únos dítěte, 90 korun na hodinu a další příběhy

Osudy dětí, ze kterých vás bude zároveň mrazit, ale i hřát u srdce, protože díky vaší pomoci se nám je v Klubu daří měnit.

Daniela a deset dalších rodin má klidnější spánek

Další týden a další příběhy, které jsme nemohli nechat bez povšimnutí. Z příspěvků od dárců jsme uhradili nájemné v hodnotě 55 tisíc korun.

Poděkování od Katky a Olivera, které upřímně potěší

Jsem neskutečně šťastná za to, že jste mému synovi splnili sen a on díky Vám mohl jet na tábor do LDT Čížov, chci vám ze srdce poděkovat.

Martina utekla od alkoholika, Klára se ocitla na "ulici"...

Přinášíme příběhy dalších maminek, kterým se podařilo v minulém týdnu pomoci prostřednictvím Klubu svobodných matek.

Mareček, Vaneska, Honzík a další spokojené děti jedou na svůj oblíbený tábor

Léto je v plném proudu a my posíláme další děti na tábory nebo jim zprostředkováváme zážitky v zoologických zahradách nebo zábavních parcích po celé republice.

Vojta a dalších osm dětí pojede na letní tábor

V uplynulém týdnu se nám podařilo poslat na letní pobytové nebo příměstské tábory dalších devět dětí. Celkem jsme díky našim laskavým dárcům zaplatili dětem letní zážitky v hodnotě přes 43 tisíc korun.

Dalších 11 táborníků jsme vypravili na cesty

Za uplynulý týden se nám podařilo splnit sen v podobě letního tábora pro 11 táborníků v celkové ceně přes 35 tisíc korun.

Nájem pro Hanku, kterou ošidili o výplaty

Hanka před krizí pracovala jako servírka a nejen, že o práci přišla, ale zaměstnavatel jí dluží i poslední výplaty. Vzhledem k tomu, že nedostává ani výživné, se dostala do velkých finančních potíží. Rádi jsme jí proto pomohli příspěvkem na nájem.

Mia uvidí svět z koňského hřbetu

Třináctiletá Mia miluje koně a snila o táboře s koňmi, ten si ale její maminka vzhledem ke korona krizi nemohla dovolit. Proto jsme Mie tábor zaplatili a přejeme krásné zážitky nejen na koňském hřbetě.

Adam pojede na fotbalový kemp

Sedmiletý Adam miluje fotbal. Po celý rok poctivě trénuje a jeho snem bylo jet na fotbalový tábor. Proto jsme mu zaplatili fotbalový kemp.

Pomáhejte s námi


Takové jsou typické příběhy, se kterými se setkáváme každý den.
Budeme rádi, když přispějete finančně nebo nákupem v našem charitativním eshopu.
Děkujeme za každý vylepšený dětský osud!

  Chci podpořit děti

Marcelka a Franta jedou společně na tábor

Marcelka a František zůstali po smrti maminky sami s tatínkem, který je v invalidním důchodu a vzhledem ke svému zdravotnímu stavu přišel o práci a nemůže si proto dovolit poslat děti na tábor. My jsme to tak nenechali a Marcelka i Franta letos společně na tábor pojedou!

 


S Verčou jsme porazili obstrukce na úřadě

Veronika je na rodičovské dovolené s ročním synem a dostala se do finančních potíží, protože jí rodičovský příspěvek přišel se zpožděním. Na úřadech narazila na obstrukce a neochotu a zůstala téměř bez prostředků. Proto jsme neváhali a obratem jí přispěli na nájem.

 


Eliška pojede na tábor ke koním

Osmiletá Eliška miluje koně a společnost svých kamarádů. Její maminka pečuje o ni a čtyřletého brášku a během korona krize přišla o brigádu, proto jí nezbývají finance na letní aktivity dětí. Neváhali jsme a zaplatili jsme Elišce tábor u koní.


Za chybějící ošetřovné jsme Marii zaplatili nájem my

Marie vychovává dvanáctiletého syna, je zaměstnaná, ale stejně jako většinu z nás ji zasáhla korona krize a dostala se do finančních potíží. Kromě toho několik měsíců čekala na výplatu ošetřovného a žádost o mimořádnou okamžitou pomoc jí úřady zamítly. Proto jsme jí rádi přispěli na nájem.


Jasmína je bojovnice a my jí vybojovali tábor

Desetiletá Jasmína se věnuje sportovní aktivitě nazvané "obstacle race" (extrémní překážkové závody) a ráda by jela na sportovní tábor. Její maminka si jej ale vzhledem k tomu, že během karantény zůstala s Jasmínou na ošetřovačce, nemůže dovolit. Proto jsme neváhali a tábor Jasmínce zaplatili.

 


Šárce neplatí otec výživné, přispěli jsme jí na nájem

Šárka má dva syny ve věku 5 a 8 let, během korona krize přišla o práci a dostala se tak to dluhů. Tatínek dětí neplatí výživné a Šárka je na vše sama. Rádi jsme jí proto přispěli na zaplacení nájmu.


Karolína pojede i letos na tábor

Třináctiletá Karolína žije s maminkou a dvěma mladšími sourozenci, které často hlídá, aby maminka mohla chodit do práce. Karolína se každý rok těšila na tábor, který si užila mezi svými vrstevníky. Letos ale kvůli krizi mamince na tábor nezbylo. Proto jsme neváhali a Karolíně tábor zaplatili.


Ondra bude trénovat parkour

Osmiletý Ondra má rád parkour a gymnastiku, proto by moc rád navštěvoval gymnastický příměstský tábor. Vzhledem ke krizi a vleklým zdravotním potížím maminky ale na tábor rodině nezbývají peníze. Proto nás Ondrova maminka požádala o zaplacení a my jsme jí rádi vyhověli.


Sourozenci pojedou spolu na příměstský tábor

Bára a její mladší bráška Jáchym by si moc přáli docházet na příměstský tábor, aby mohli trávit čas s kamarády a maminka mohla chodit do práce. Vzhledem ke korona krizi si ale mamince na tábor nezbývaly peníze. Proto jsme Báře a Jáchymovi tábor zaplatili a přejeme krásné letní zážitky!


Daniel pojede s tatínkem na výlet

Danielovi je 9 let, trpí autismem a mentální retardací a od tří let vyrůstá jen s tatínkem. Dan s tátou si i přes náročnou péči nikdy nebyli odpočinout na dovolené, nebo na táboře, protože na to nezbývají peníze. Proto jsme jim rádi na pobyt v přírodě přispěli.


Viki pojede na jazykový tábor

Jedenáctiletá Viki si oblíbila tábor s výukou angličtiny, na který pravidelně jezdívá. Vzhledem k tomu, že maminka pracuje ve službách a během karantény tak přišla o svůj příjem, si letos tábor nemohla dovolit. Díky našemu programu ale Viki na svůj anglický tábor pojede i letos.


Samík bude chodit do fotbalového kempu

Šestiletý Samík žije sám s maminkou, připravuje se na 1. třídu a miluje fotbal. Moc si přeje navštěvovat příměstský fotbalový kemp, na který ale mamince nezbývají peníze i přesto, že má dva úvazky. Proto jsme neváhali a umožnili Samíkovi své fotbalové dovednosti na kempu o prázdninách zlepšovat!

 


VÝDEJ ESHOPU A KANCELÁŘE

Mělnická 109, Líbeznice 250 65
(logistický park, admin. budova 2. patro)
+420 702 019 159
info@klubsvobodnychmatek.cz

FIREMNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
IČ 06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
ředitelka: Dana Pavlousková
Číslo účtu: 578344002/5500

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište nám

^