Podpořili jsme už tisíce rodičů a dětí


Přečtěte si některé příběhy rodičů samoživitelů a jejich dětí, kterým jsme našimi příspěvky pomohli bojovat s nepřízni osudu. Přidejte se k nám!

  Chci podpořit děti

Maminka Andrea s dětmi mají díky Klubu střechu nad hlavou

Maminka Andrea se musela s dětmi přestěhovat do menšího bytu kvůli výši nájmu. Bohužel náklady jsou i tak vyšší než její příjmy a dostala se tak do nepříjemné situace, buď školní potřeby pro děti nebo střecha nad hlavou. Naštěstí vše dobře dopadlo.

Tento týden jsme mohli pomoci 20 rodinám finančními příspěvky v celkové výši 94 tisíc korun

Rozdělili jsme  finanční příspěvky v celkové výši 94 tisíc korun. Největší zájem byl o školní potřeby a příspěvek na nájemné.

Jezdili jste jako děti na tábory? Letos mělo možnost jet i 132 dětí našich samoživitelů

Celkem jsme za letošní prázdniny vypravili 132 dětí z rodin samoživitelů. Celková částka na tábory, kterou jsme díky našim dárcům mohli mezi rodiče rozdělit byla ve výši přes 511 tisíc korun.

V srpnu jsme samoživitelům poskytli pomoc v rekordní částce přes 400 tisíc

Pokoranivrové období se ukázalo být pro rodiče samoživitele finančně velmi náročným. Zaznamenali jsme rekordní počet žádostí o pomoc a vydali jsme za jeden měsíc nejvíce peněz v tříleté historii fungování Klubu.

Katka a Oliver byli poprvé v životě ZOO Praha

Upřímné poděkování, které udělá radost. V rámci program Letních zážitků jsme rozdali přes 1 tisíc vstupenek do zoologických zahrad a zábavních parků.

A škola může začít. Program Back to school je v plném proudu

Poukázky od společnosti Lidl v rámci akce Back to school mají další spokojené majitele.

Stále pomáháme tam, kde to nejvíce potřebují

Začátek školního roku se blíží, proto již nyní hradíme obědy ve školách / školkách, přispíváme na nákup školních potřeb a kroužků.

Dobrý den, nevím, jestli k vám tento e-mail doputuje, ale chtěla bych vám z celého srdce poděkovat za pomoc, moc mi to pomůže a mám o menší starost méně. Ani jsem nedoufala, že nějaká pomoc dopadne. Moc děkuji.

Dobrý den, jsem naprosto v šokou, že jsem byla vybraná, až jsem měla slzy v očích. Chtěla bych vám ze srdce moc poděkovat za mě i za syna. Slovy se to nedá vyjádřit. Vážím si toho. Děkuji.

Jste neuvěřitelní, tak rychlé schválení mě ani nenapadlo. Vlastně jsem ani nečekala, že by se dostalo i na nás. To snad ani slovy nejde popsat, jak moc jsem vám vděčná. Děkuji, děkuji, děkuji celému KSM, jste úžasní.

Nedokážu ani slovy popsat, jak moc jste mi pomohli!! Strašně, strašně moc vám všem děkuju za tuto pomoc. Spadl mi obrovský balvan ze srdce. Děkuju za mě, ale především za děti!!!

Platíme obědy, školní potřeby, nájemné i kroužky. Ví to Katka, Daniela a další

Za uplynulý týden jsme pomohli částkou 70 000 korun celkem 24 rodinám, které se dostaly do vyhrocené finanční situace. Tím, že jsme nastartovali program Back to school, velká část naší pomoci nyní směřuje k rodinám školáků na úhradu obědů, školních potřeb nebo kroužků.

Jedete v tom s námi! Tohle tu ještě nebylo, rozdělili jsme 367 tisíc a rozdali 1000 vstupenek

V červenci jsme rozdělili neuvěřitelných 367 tisíc korun samoživitelům a nakoupili dětem přes 1000 vstupenek do zoo a zábavních parků. A kam konkrétně putovaly peníze? Zde jsou příběhy několika rodin, které se na nás s žádostí o pomoc obrátily.

Naše práce má smysl, důkazem je jedno z mnoha poděkování maminek

"Nikdy bych si nemyslela, že se do této situace dostanu...", říká Venda. Bohužel život se může změnit ze dne na den každému z nás.

Únos dítěte, 90 korun na hodinu a další příběhy

Osudy dětí, ze kterých vás bude zároveň mrazit, ale i hřát u srdce, protože díky vaší pomoci se nám je v Klubu daří měnit.

Daniela a deset dalších rodin má klidnější spánek

Další týden a další příběhy, které jsme nemohli nechat bez povšimnutí. Z příspěvků od dárců jsme uhradili nájemné v hodnotě 55 tisíc korun.

Pomáhejte s námi


Takové jsou typické příběhy, se kterými se setkáváme každý den.
Budeme rádi, když přispějete finančně nebo nákupem v našem charitativním eshopu.
Děkujeme za každý vylepšený dětský osud!

  Chci podpořit děti

Poděkování od Katky a Olivera, které upřímně potěší

Jsem neskutečně šťastná za to, že jste mému synovi splnili sen a on díky Vám mohl jet na tábor do LDT Čížov, chci vám ze srdce poděkovat.


Martina utekla od alkoholika, Klára se ocitla na "ulici"...

Přinášíme příběhy dalších maminek, kterým se podařilo v minulém týdnu pomoci prostřednictvím Klubu svobodných matek.


Mareček, Vaneska, Honzík a další spokojené děti jedou na svůj oblíbený tábor

Léto je v plném proudu a my posíláme další děti na tábory nebo jim zprostředkováváme zážitky v zoologických zahradách nebo zábavních parcích po celé republice.


Vojta a dalších osm dětí pojede na letní tábor

V uplynulém týdnu se nám podařilo poslat na letní pobytové nebo příměstské tábory dalších devět dětí. Celkem jsme díky našim laskavým dárcům zaplatili dětem letní zážitky v hodnotě přes 43 tisíc korun.


Dalších 11 táborníků jsme vypravili na cesty

Za uplynulý týden se nám podařilo splnit sen v podobě letního tábora pro 11 táborníků v celkové ceně přes 35 tisíc korun.


Nájem pro Hanku, kterou ošidili o výplaty

Hanka před krizí pracovala jako servírka a nejen, že o práci přišla, ale zaměstnavatel jí dluží i poslední výplaty. Vzhledem k tomu, že nedostává ani výživné, se dostala do velkých finančních potíží. Rádi jsme jí proto pomohli příspěvkem na nájem.


Mia uvidí svět z koňského hřbetu

Třináctiletá Mia miluje koně a snila o táboře s koňmi, ten si ale její maminka vzhledem ke korona krizi nemohla dovolit. Proto jsme Mie tábor zaplatili a přejeme krásné zážitky nejen na koňském hřbetě.


Adam pojede na fotbalový kemp

Sedmiletý Adam miluje fotbal. Po celý rok poctivě trénuje a jeho snem bylo jet na fotbalový tábor. Proto jsme mu zaplatili fotbalový kemp.


Marcelka a Franta jedou společně na tábor

Marcelka a František zůstali po smrti maminky sami s tatínkem, který je v invalidním důchodu a vzhledem ke svému zdravotnímu stavu přišel o práci a nemůže si proto dovolit poslat děti na tábor. My jsme to tak nenechali a Marcelka i Franta letos společně na tábor pojedou!

 


S Verčou jsme porazili obstrukce na úřadě

Veronika je na rodičovské dovolené s ročním synem a dostala se do finančních potíží, protože jí rodičovský příspěvek přišel se zpožděním. Na úřadech narazila na obstrukce a neochotu a zůstala téměř bez prostředků. Proto jsme neváhali a obratem jí přispěli na nájem.

 


Eliška pojede na tábor ke koním

Osmiletá Eliška miluje koně a společnost svých kamarádů. Její maminka pečuje o ni a čtyřletého brášku a během korona krize přišla o brigádu, proto jí nezbývají finance na letní aktivity dětí. Neváhali jsme a zaplatili jsme Elišce tábor u koní.


Za chybějící ošetřovné jsme Marii zaplatili nájem my

Marie vychovává dvanáctiletého syna, je zaměstnaná, ale stejně jako většinu z nás ji zasáhla korona krize a dostala se do finančních potíží. Kromě toho několik měsíců čekala na výplatu ošetřovného a žádost o mimořádnou okamžitou pomoc jí úřady zamítly. Proto jsme jí rádi přispěli na nájem.


VÝDEJ ESHOPU A KANCELÁŘE

Mělnická 109, Líbeznice 250 65
(logistický park, admin. budova 2. patro)
+420 702 019 159
info@klubsvobodnychmatek.cz

FIREMNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
IČ 06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
ředitelka: Dana Pavlousková
Číslo účtu: 578344002/5500

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište nám

^