Přes milion korun rodičům samoživitelům od začátku roku

02. 03. 2024

Přesně 1 074 981 korun byla částka, kterou jsme od začátku roku vydali na pomoc necelé stovce rodin samoživitelů v nouzi. Nejvíce finančních darů bylo poskytnuto na náklady na bydlení (nájem, zálohy či nedoplatky energií) a potraviny, taktéž jsme začali proplácet letní tábory pro děti rodin sólo rodičů, kteří nejsou ve finanční kondici.

Žádosti o pomoc nám chodí napřímo od rodičů samoživitelů, ale také prostřednitvím spolupracujícíh sociálních pracovníků. Vždy nás potěší a je největší motivací, když máme zpětnou vazbu, jako je například tato:

"Chtěla bych Klubu svobodných matek dodatečně poděkovat a vyseknout Vám poklonu. Vaše nadace velmi pomohla naší klientce HH z Liberce. Od zaslání žádosti o pomoc jste do pěti dnů poslali peníze na účet. Je to úžasná zkušenost s Vámi a moc mě to dojalo. V naší službě jsme si na oslavu vystřihli taneček, takovou jsme měli radost a oslavili jsme to. Děkuji za to, že jste, za Vaši vynikající práci a neuvěřitelnou rychlost, na které také moc záleží.

Mějte se moc hezky, ať se Vám daří. IL, pracovník sociální aktivizační služby"

Za podporu aktivit naší neziskové organizace moc děkujeme vše soukromým i firemním dárcům, ať už v podobě finanční nebo materiální pomoci. Jmenovitě děkujeme společnostem Groupe Seb ČR, KPMG, EY, Allen&Overy, Husky a Rohlik.cz.

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.

infolinka: 800 99 55 11