PODPOŘIT RODIČE SAMOŽIVITELE A JEJICH DĚTI

Připravili jsme pro vás několik možností, jak můžete finančně nebo materiálně pomáhat. Pro běžné dárce můžeme doporučit bankovní převod nebo přímo zde ve formuláři využít platební bránu s mnoha možnostmi platby.

Převod na bankovní účet

Bankovní účet:

email: info@klubsvobodnychmatek.cz

CHARITATIVNÍ ESHOP

Nákupem v našem eshopu přispějete rodičům samoživitelům na nákup potraviny a úhradu nákladů na bydlení nebo dětem na obědy ve školkách a školách.

Zaměstnáváme maminky samoživitelky, které vyrábí originální, designové a s láskou vyráběné šperky a dárkové předměty.

Podpořte je nákupem!

Uplatnění daru jako daňového nákladu

Na vaše dary vám rádi vystavíme darovací smlouvu.
Dárce má nárok hodnotu svého daru odečíst od daňového základu.

Dárce - fyzická osoba

Dárce – fyzická osoba, může podle zákona o daních z příjmů odečíst hodnotu daru ze svého daňového základu, pokud je celková hodnota darů v rozhodném roce větší než 2 % základu daně poplatníka nebo činí alespoň 1000 Kč. Od základu daně lze však odečíst nejvýše 10 % hodnoty základu daně.

Dárce - právnická osoba

Dárce – právnická osoba, má nárok na odčitatelnou položku, pokud hodnota jednoho daru (nebo všech darů jedné organizaci) činí minimálně 2 000 Kč. Základ daně lze snížit nejvýše o 5 % základu daně. Pokud poskytuje věcný dar plátce DPH, musí odvést DPH z hodnoty daru, jenž je dalším nákladem. Finanční dary nejsou předmětem daně z přidané hodnoty.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11