Pomáháme dětem zvládnout distanční školní výuku - přihlaste se do programu BACK TO SCHOOL

16. 09. 2020

Ve spolupráci s partnerskou společností CZC.cz zajišťujeme notebooky pro 200 vybraných dětí z neúplných rodin, které nejsou schopny si svépomocí zajistit IT techniku pro školní výuku.

POSTUP PRO ZÁJEMCE O ZAŘAZENÍ DO PROGRAMU

Pro přijetí žádosti je nutné zaslat na email office@klubsvobodnychmatek.cz žádost v následující struktuře:

1. jméno a příjmení, adresa aktuálního bydliště (pro případné doručení notebooku), email a telefon

2. věk dítěte s informací, jakou třídu ZŠ navštěvuje

3. stručnou rekapitulaci životní situace včetně hrubé struktury měsíčních příjmů a výdajů

4. souhlas s našimi pravidly ochrany osobních údajů

K žádosti JE NUTNÉ DO PŘÍLOHY ZASLAT:

kopii přední strany občanského průkazu rodič (pro identifikaci žadatele)

kopii stránky žákovské knížky se jménem dítěte a názvem navštěvované základní školy (případně screenshot Bakaláře)

Důležité!

K posouzení budou brány pouze kompletně vyplněné žádosti.

V případě rodiny s více dětmi bude v případě schválení pomoci poskytnut pouze jeden notebook.

V případě potřeby bude při posuzování žádosti kontaktována příslušná ZŠ pro ověření situace žadatele.

Poskytnutí pomoci není nárokové, správní rada neziskové organizace vybírá mezi obdrženými žádostmi ty nejvíce opodstatněné.