PODPORUJÍ NÁS

Irit Amitai

Zástupkyně velvyslance

"Já a moji kolegové z Velvyslanectví státu Izrael jsme se rozhodli udělat charitativní sbírku, protože víme, že být rodičem je někdy velmi obtížné a v dnešní době se počítá každá pomoc. Také myšlenka dát nový účel věcem, které už nepoužíváme, je nám velmi blízká. Jakmile bude vhodná příležitost, plánujeme jít také do charitativního obchodu nakupovat a podpořit tím Klub svobodných matek i z druhé strany."

Irit Amitai

Favi

Favi - vyhledávač nábytku

"Jsme rádi, že jsme zvlášť v této době mohli pomoct a udělat radost tam, kde je to potřeba. Podpořit vytříděním oblečení je to nejmenší a pro nás radost na druhou. Doufáme, že bude dál sloužit a rozdávat potěšení na správném místě."

Zuzana Osako

módní salón Tradice

"Z vlastní zkušenosti vím, jak těžké je spojit pracovní život s rodičovstvím a pokud je na zvládnutí těchto úkolů jen jeden z rodičů, dostává se často do hraničních situací. V Tradici jsme všechny maminky, proto jsme se rozhodly přispět tak, jak umíme."

celý text

(náš obchod Fashion Charity Shop)