Poděkování, která nám tento týden přistála ve schránce

22. 12. 2020

Vždy, když takovouto zprávu čteme, máme radost a víme, že naše pomoc má smysl. Proto se o ni chceme s vámi podělit.

Milý týme Klubu svobodných matek, právě odtikávají poslední chvíle roku 2020. Roku, který svou náročností zaskočil celou společnost. Všichni se snažíme vyrovnat s koronavirovou krizí a s nadějí v srdci vyhlížíme nový rok 2021.Chceme vám všem s Lukáškem z celého srdce poděkovat za neuvěřitelnou pomoc, podporu, ale i naději, kterou jste nám svým krásným vánočním dárkem dali. Jste jedineční. Přejeme vám všem i všem vašim blízkým do nového roku hodně štěstí, spojenosti, pohody, pracovních úspěchů, ale hlavně zdraví, zdraví a ještě jednou zdraví. Děkujeme za nás i za všechny ostatní maminky a děti celému týmu Klubu svobodných matek za to, že pomáhá. Jana a Lukášek

Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat za balík s oblečením pro sebe a spoustu maminek pro malou. Co nebude sedět, pošlu dále, jsou to krásné věci děkuji. Jak jste mi prvním balíkem vyrazili dech, tak u druhého mi spadla brada a rozbrečela jsem se. Vůbec nevím, co na to mám říct, slova díků nestačí. Až bude malá větší, budu v klidu, až bude muset sama do školy. Ještě jednou děkuji a přeji krásné svátky plné radosti a rozzářených dětských očiček. Protože to, co děláte má smysl. Děkuji Janča a Michalka. P.S. druhou krabici dostane až pod stromeček.

Pořád sedím v té bundě v kuchyni a tečou mi slzy štěstí a mám husí kůži z toho, jak koukám na svůj účet a opravdu tam mi přišlo 10.000 korun. Neuvěřitelné, vždy jsem měla smůlu v životě i přes to, že jsem dobrý člověk. Jediné štěstí, které mě potkalo jsou moje děti. Díky vám jim konečně dopřeji krásné Vánoce. Tohle jsem opravdu nečekala. Ještě jednou vám z celého srdce D2KUJI nikdy na to nezapomenu. 24. prosince večer vám zašlu foto těch šťastných tvářiček. Jdu teď obejmout ty moje lásky. Umačkám je jak jsem šťastná díky vám. D2kujeme vám moc. Přejeme vám pohodové Vánoce plné lásky, štěstí, radosti a hlavně zdraví. S pozdravem Jana Emmička a Honzík.

Velice krásný den, z celého srdce Vám děkuji za schválení příspěvku na Vánoce. Je to pro mě hodně nečekané, nějak jsem ani nepočítala, že by byl příspěvek schválen. Přesto se před Vámi hluboce klaním, jste naprosto skvělí lidí. Díky vám se mohu v klidu nadechnout a prožívat klidné vánoční svátky. Konec pláče po nocích, že nemohu pro syna připravit Vánoce, na které bude rád vzpomínat. Taktéž i pro zatím nenarozeného mladšího syna, pro nějž použiji také nějakou korunku na dovybavení, aby bylo vše připraveno na jeho příchod na svět. Pokud budou překlepy, tak se nezlobte, ale přes slzy štěstí a dojetí pořádně na e-mail nevidím. Opravdu Vám z hloubky celého srdce moc děkuji, nedá se to slovy popsat, co vše obsahuje slovo děkuji. Jsem Vaším obrovským dlužníkem a přeji Vám všem v Klubu to nejkrásnější a nejklidnější prožití Vánočních svátků. Vaše opravdu obrovská dlužnice. Dana.

Dobrý den, velice Vám děkujeme!!! Ani jsme se synem nemohli uvěřit!!! Mysleli jsme si, že v této době je každému jedno, jak žije, jen jsme to zkusili!!! Strašně moc, moc opravdu moc děkujeme!!! Teď mohu synkovi koupit něco krásného k Vánocům!!! Psala jsem Vám, jsem bohužel nyní v takové příšerné situaci, že jsem nikdy nebyla!!! Vždycky jsem pracovala jako prodavačka 12 hod. krátký - dlouhý týden, jenomže nás všechny propustili a teď konečně otevřely obchody, tak snad práci už najdu. Ještě jednou moc děkujeme!!! Ani moje maminka mi tolik nepomohla jako vy. Ani nemůže, má malý důchod. Jsme v takové strašné situaci, že pomalu nemáme ani na jídlo. Ještě jednou moc děkujeme, strašně jste nám pomohli. Pavlína a syn Adrian 12 let.

(náš obchod Fashion Charity Shop)