Platíme dětem letní tábory, školy v přírodě a školní výlety

05. 04. 2019
Od dubna spouštíme program, zaměřený na finanční pomoc potřebným rodičům samoživitelům v podobě úhrady letních táborů, škol v přírodě a školních výletů pro děti. Program realizujeme díky pomoci společnosti Bonami. PRO ZÁJEMCE O ZAŘAZENÍ DO PROGRAMU Je nutné zaslat stručnou žádost na e-mail info@klubsvobodnychmatek.cz v této struktuře: - jméno a příjmení, trvalé bydliště - počet a věk dětí - stručnou rekapitulaci životní situace s uvedením hrubé struktury měsíčních příjmů a výdajů včetně výživného a případných dávek státní sociální podpory - uvedení důvodu, proč právě on by měl pomoc pro děti obdržet - předběžný souhlas se zveřejněním informace o poskytnutí finanční pomoci na našich webových stránkách. Pozn.: Poskytnutí pomoci není nárokové, správní rada neziskové organizace vybírá mezi obdrženými žádostmi ty nejvíce opodstatněné. PRO DÁRCE, KTEŘÍ CHTĚJÍ POMOCI A PŘISPĚT DĚTEM NA TÁBORY, ŠKOLY V PŘÍRODĚ A ŠKOLNÍ VÝLETY - v případě platebního příkazu je možné přispět přímou platbou na náš účet číslo 578344002/5500 - v případě platby prostřednictvím platební karty je možné přispět ZDE. Seznam dětí, kterým jsme poskytli nebo zprostředkovali pomoc s úhradou obědů, je k dispozici ZDE.