Oděvní banka: 10 tun oblečení každé čtvrtletí

22. 10. 2023

Díky štědrým individuálním dárcům, firemním sbírkám oblečení, velké pomoci dobrovolníků, distribuční síti spolupracujících organizací a přímému výdeji jsme od začátku roku v naší Oděvní bance rozdělili bezmála 30 tun materiální pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Vy darujete nám, my darujeme dál.

Čísla mluví za vše
Od začátku roku jsme díky našim dárcům rozdělili mezi potřebné téměř 30 tun materiální pomoci v podobě oblečení dámského, dětského i pánského.  V přepočtu na krizové balíčky se naše váha pomoci zastavila na čísle 7 430. A co je ještě úžasnější? Jen během září jsme rozdali 3 906 kilogramů oblečení a jiné materiální pomoci. Sečteno a podtrženo, každé čtvrtletí jsme v průměru darovali 10 tun pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují.

Kam naše pomoc zamířila
Prostřednictvím spolupracujících Potravinových bank zamířila naše pomoc ke 4 651 klientům. Pro osoby v tíživé situaci, které se obracejí přímo na nás, jsme rozeslali do celé České republiky 705 krizových balíčků. A díky dalším organizacím, se kterými v letošním roce spolupracujeme, jsme pomohli dalším 2 074 lidem nejen z ČR.

Jste v tom s námi
Věříme v sílu společnosti a jsme nesmírně vděční všem, kdo se k nám připojil na této cestě pomoci. Bez podpory zapojených firem se svými zaměstnaneckými sbírkami bychom nemohli dosáhnout tak vysokých čísel. Ovšem nejen sbírky oblečení, ale i pomoc dobrovolníků z řad zaměstnanců zmíněných firem jsou pro nás velkou pomocí. Bez jejich zápalu a odhodlání pomoci bychom se nemohli dostat tak daleko a pomoci společně co nejvíce lidem, kterým život staví do cesty různé překážky.

Poděkování
Závěrem bychom chtěli říci jedno velké DĚKUJEME. Nejen za zapojení do sbírek oblečení, za individuální dary, které nám zasílate ze všech koutů republiky, ale i za laskavost a váš čas, který pomoci věnujete. Za zářijovou pomoc děkujeme firmám CBRE, Moneta, Letiště Praha, Kloktex, Amazon, Husky, Ambiente a Naše Maso. Největší poděkování náleží společnosti JTI, která je naším generálním partnerem a společnosti Potex, která je dlouhodobým partnerem v rámci materiální pomoci.

 

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.
info@klubsvobodnychmatek.cz

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
infolinka: 800 99 55 11

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^