Oblečení z Oděvní banky pro dva tisíce lidí

05. 04. 2024

Vedle výsledků finanční pomoci samoživitelům nesmíme opominout ani čtvrtletní skóre naší Oděvní banky, které během prvních třech měsíců letošního roku zajistila krizový balíček oblečení pro více než dva tisíc osob, které se ocitly v těžkých životních situacích. Níže stručná rekapitulace aktivit Oděvní banky za poslední měsíce.  

Rozděleno 8 236 kg oblečení a materiální pomoci

Práce v Oděvní bance v uplynulém čtvrtletí zahrnovala intenzivní sběr, třídění a distribuci oblečení. Celkově jsme rozdělili 8 236 kg oblečení a další materiální pomoci mezi ty, kteří se ocitli v těžkých životních situacích. Tím jsme jim poskytli nejen nezbytné vybavení, ale i pocit podpory v obtížných časech.

Spolupráce s potravinovými bankami a dalšími organizacemi

Naše úsilí o pomoc bylo opět podpořeno dlouhodobou spoluprací s dalšími organizacemi. Tři potravinové banky a dalších 22 lokálních neziskových organizací si od nás odvezlo krizové balíčky pro své klienty. Díky této stálé spolupráci jsme mohli zajistit, aby byla naše pomoc distribuována efektivně a dostala se rychle k těm, kteří ji nejvíce potřebují.

Přímá podpora pro jednotlivce

Kromě spolupráce s organizacemi jsme také poskytli přímou pomoc jednotlivcům, kteří se na nás obrátili s žádostí o pomoc. Tento osobní přístup nám umožňuje lépe pochopit potřeby lidí, kterým pomáháme a přizpůsobit naši pomoc jejich konkrétním situacím.

Významný přínos dobrovolníků

Naše práce by nebyla možná bez pomoci dvou desítek dobrovolníků, kteří se k nám připojili díky naší dlouhodobé spolupráci s Amazonem a Českou spořitelnou. Jejich nasazení při třídění oblečení a přípravě krizových balíčků k expedici je nepostradatelné a velmi si vážíme jejich pomoci v našem úsilí.

Poděkování našim partnerům

V březnu jsme byli svědky významné podpory ze strany firem, které pro nás uspořádaly sbírky oblečení mezi svými zaměstnanci. Tyto iniciativy výrazně přispěly k rozšíření našich zásob a ukázaly silnou podporu našemu úsilí. Děkujeme: CVČ Měšice, KC Rychta Klecany, Amazon, Česká federace potravinových bank, ANOA, Coccodrillo Černošice, Nestlé, MPSV, Domov mládeže SOŠ pro administrativu EU, Husky, Potex, Ambiente a Naše Maso.

Zvláštní poděkování patří našemu generálnímu partnerovi, společnosti JTI, díky jejíž podpoře můžeme pokračovat v naší práci a rozšiřovat náš dopad pomoci.

 

 

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.
info@klubsvobodnychmatek.cz

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
infolinka: 800 99 55 11

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^