Nově spouštíme příspěvek na zdravotní péči

21. 02. 2021

Z výsledků našeho průzkumu vyplynulo, že 33 procent rodičů samoživitelů nemá finance na placenou zdravotní péči. Největším strašákem většiny neúplných rodin je zubař. Cena rovnátek je v řádech deseti tisíců. Pro rodiče samoživitele jde o částku, která se rovná jejich příjmu za několik měsíců dohromady, a řešení tohoto zdravotního problému svých dětí musí stále odkládat.

V Klubu svobodných matek si uvědomujeme, jak velký problém je odkládání zdravotní péče. Děti nemohou za situaci svých rodičů a mají právo na plnohodnotnou zdravotní péči tak, jako jejich vrstevníci z rodin úplných. Vždy reagujeme na aktuální situaci, a proto spouštíme program pomoci s názvem Příspěvek na zdravotní péči.

Řešíte zrovna tento zdravotní problém u svého dítěte? Žádost o pomoc můžete vyplnit zde, k povinným přílohám doložte i cenovou kalkulaci od zubního lékaře nebo doklad za již uhrazená rovnátka. Tento doklad nesmí být starší 6 měsíců.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11