Mimořádný program pomoci právě zahájen

11. 03. 2020

V důsledku aktuální situace v souvislosti s uzavřením školských a vzdělávacích zařízení Klub svobodných matek dnes ukončil dosavadní program pomoci na úhradu obědů ve školkách a školách, škol v přírodě a letních táborů. Nově je zahájen program, v rámci kterého bude rodičům samoživitelům v tíživé životní situaci spojené s nemožností docházet do zaměstnání a nutností zajistit péči o dítě, poskytovat jednorázovou finanční pomoc ve výši 2 000 korun pro zajištění základních potřeb dětí, jako například potravin.

Žádost o pomoc se stručným popisem životní situace je nutné zaslat na email spoluprace@klubsvobodnychmatek.cz  v této podobě:

• Jméno a příjmení, trvalé bydliště
  • Počet a věk dětí
  • Stručný popis životní situace s uvedením základních měsíčních příjmů a výdajů
  • Informace, jak se vás situace se zavřením škol dotkla a jaký má dopad na váš rodinný rozpočet.
  • Souhlas se zveřejněním informace o poskytnuté pomoci v případě jejího udělení.

Poskytnutí pomoci není nárokové.