Milion korun na vánoční dárky pro děti samoživitelů

22. 12. 2023

Přesně jeden milion a padesát tisíc korun byla částka, kterou letošní vánoce naše neziskovka díky laskavé podpoře soukromých i firemních dárců vydala na zajištění vánočních dárků pro 531 dětí z neúplných rodin, které tuto pomoc potřebovaly. Dárci na dárky přispívali prostřednictvím našeho každoročního Vánočního stromu přání na našem eshopu Fashion Charity Shop, kde plnily konkrétní vánoční přání dětí z celé republiky. Ke splnění přání výrazně přispěli zaměstnanci společností Česká spořitelna, Nestlé a Vodafone.

Tímto ovšem výčet dárků nekončí, protože dalších neuvěřitelných 876 vánočních dárků nám fyzicky poskytla řada firem spolupracujících s naší Oděvní bankou. Výběr dárků byl velmi pestrý - dárkové sady ponožek, dárkové balíčky s knížkami a výtvarnými potřebami, elektronika, oblečení, vstupné do ZOO parku a v naprosté většině tolik oblíbené hračky a plyšáci pro děti, nechyběl ani bramborový salát. Dárky jsme intenzivně rozesílali poslední dny do rodin samoživitelů po celé České republice, kde udělají pod vánočním stromečkem velkou radost, pražští samoživitelé si pak dárky pro děti vyzvedávali osobně ve středu 20. prosince v naší Oděvní bance. 

Naše velké poděkování za dárky patří společnostem: Vodafone, Klub pánů z ponožkovic , 2nd Foundation, IKEA Zličín a Černý Most, Amazon, Penny, Zoopark Zájezd, Zebra Technologie a Avion Shopping park Ostrava. Zároveň děkujeme za finanční podporu společnostem Erste, Purple Foundation, CBRE, Raiffeisen stavební spořitelna, BSH domácí spotřebiče, Hero, NN, Foodora, NN, Datamole, Azelis, Hopi logistics a Arelion.

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.
info@klubsvobodnychmatek.cz

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
infolinka: 800 99 55 11

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^