Michaela Křepinská ušije krásný a praktický pelíšek pro domácího mazlíčka

07. 04. 2021

Michaela bere účast v Akademii pro samoživitele OSVČ jako výzvu. Povoláním je pracovnice v sociálních službách a své krásné pelíšky do Akademie přihlásila proto, aby zlepšila rozpočet své rodiny. Do budoucna by chtěla, aby se z jejího hobby stal hlavní příjem. A s tím jí v Akademii pomůžeme.

Jestliže máte doma pejska nebo kočičku a chcete, aby měl ten nejkrásnější a nejpohodlnější pelíšek, obraťte se na Míšu. Navrhne a ušije pelíšek přesně podle vašich představ. Na webových stránkách Pelíšky na přání naleznete objednávkový formulář, kde si můžete vše specifikovat podle přání. A jako bonus navíc - pelíšek může být ozdoben originální aplikací se jménem vašeho mazlíčka nebo jakýmkoliv obrázkem. Míše jsme totiž v rámci Akademie přispěli na nákup materiálu i na pořízení plotru, na kterém právě tyto aplikace vyřezává.

Pro Pelíšky na přání jsme založily stránku na facebooku a instagramu. Celou nabídku pelíšků k okamžitému odběru naleznete i na fleru. V rámci marketingové podpory platíme Míše reklamu na všech zmíněných kanálech. Každý týden probíhá vyhodnocení nastavených cílů a upravujeme společně prodejní strategii.

Partnerem projektu Akademie je společnost JTI.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11