Martina utekla od alkoholika, Klára se ocitla na "ulici"...

17. 07. 2020

Přinášíme příběhy dalších maminek, kterým se podařilo v minulém týdnu pomoci prostřednictvím Klubu svobodných matek.

Eva kvůli úrazu přišla o práci ve zkušební době a dostala se tím do vleklých finančních potíží. Požádala nás proto o finanční příspěvek na jídlo, aby mohla svému devítiletému synovi dopřát ovoce a zeleninu, a my jsme jí vyhověli.

Markéta má roční dcerku, s níž se přestěhovala z azylového domu do podnájmu a díky výdajům s tím spojeným jí nezůstaly peníze na jídlo. Požádala nás proto o jednorázový příspěvek a my jsme jí rádi vyhověli.

Petra má dvě děti, s dvouletou dcerkou je na rodičovské dovolené a dostala se do svízelné finanční situace, kdy jí nezbyly peníze na zaplacení nájmu. Proto jsme jí na nájemné jednorázově přispěli.

Simona má tři malé děti, s nejmladším je ještě na rodičovské dovolené a dostala se do situace, kdy jí nezbývají peníze na jídlo. Proto jsme neváhali a poslali jí finanční příspěvek na nákup potravin.

Veronika vychovává dvě dcerky, pracuje, ale protože mladší dcera bývá často nemocná, rodině chybí peníze. Rádi jsme proto Veronice poslali příspěvek na nákup potravin.

Klára má dvě děti, s mladším je na rodičovské dovolené a ze dne na den se ocitla "na ulici". Našla si nové bydlení a u nás si požádala o příspěvek na nájem, který obratem dostala.

Martina má tři syny ve věku pět, sedm a devět let s nimiž odešla od manžela alkoholika a poté se dostala do finančních potíží. Rádi jsme tak přispěli na nájem a pomohli stabilizovat situaci.