Mareček, Vaneska, Honzík a další spokojené děti jedou na svůj oblíbený tábor

17. 07. 2020

Léto je v plném proudu a my posíláme další děti na tábory nebo jim zprostředkováváme zážitky v zoologických zahradách nebo zábavních parcích po celé republice.

Šestiletá Vaneska si přeje docházet na příměstský tábor do lanového centra, ale vzhledem k tomu, že maminka ztratila zaměstnání si tábor nemohla dovolit. Neváhali jsme a Vanesce jsme tábor zaplatili my.

Dvanáctiletá Karolína se věnuje karate, ve kterém dosáhla řady úspěchů. Aby se mohla i nadále zlepšovat a trávit čas s kamarády z oddílu, chtěla jet na letní soustředění. Mamince na něj ale nezbyly peníze. My jsme to tak nenechali a Karolínce kemp zaplatili.

Devítiletý Honzík se věnuje tanci a je členem taneční skupiny, se kterou by rád jel i na taneční tábor. Maminka ale měla velké výdaje a na tábor jí nezbyly peníze. Proto jsme Honzíkovi taneční soustředění zaplatili.

Sedmiletý Honzík si jako spousta jeho vrstevníků přeje jet na tábor do hor, ale vzhledem k tomu, že maminka před koronakrizí pracovala na dohodu, se rodina dostala do finančních potíží a na tábor nezbývají peníze. Rádi jsme proto Patrikovi tábor zaplatili.

Lenka díky koronakrizi přišla o práci a proto nemůže své patnáctileté dceři dopřát tábor, na který pravidelně jezdila. Proto nás požádala o příspěvek a my jsme jí vzhledem k její náročné situaci vyhověli.

Šestiletý Marek si přál jet s kamarády na tábor, ale jeho maminka byla díky koroně dva měsíce bez práce a tábor neměla z čeho zaplatit. Požádala proto nás a my jsme Marečkovi tábor zaplatili.

Čtrnáctiletá Editka a desetiletá Leonka žijí s maminkou, která má zdravotní problémy a přestože pracuje, nepodařilo se jí našetřit na doplatek tábora, který holkám slíbila a uhradila zálohu. To jsme tak nemohli nechat a tábor holkám zaplatili.