Máme nový web, přečtěte si, co jsme vylepšili a napište nám, jak se vám líbí

09. 07. 2020

Spustili jsme úplně nový a rychlejší web, máme novou právní poradnu, magazín pro samoživitele, vylepšený formulář pro žádosti o podporu a mnoho změn pod povrchem. 

I přes obrovské vypětí během koronaviru, kdy jsme vám přispěli celkem 750 tisíc na nájmy, nezapomínali jsme ani na vlastní domácí úkoly. Jedním z nich je i náš nový web, na kterém jsme udělali mnoho viditelných změn, ale ještě víc na pozadí, jenž nám umožní velmi brzo představit nové služby na pomoc samoživitelům. Máte se na co těšit!

Nová titulní strana pro dárce

Nejdůležitější je pro nás oslovovat dárce. Usnadnili jsme jim proto orientaci na titulní straně, přehledně jim představujeme naší práci a umožňujeme finančně přispět mnoha způsoby. Sponzoři zde mají svá loga a odkazy na webové stránky.

Manuál samoživitele

Nejnavštěvovanější část našeho webu se stává opravdovým rozcestníkem pro rodiče. Mimo oblíbených praktických rad pro život samoživitelů se dozvíte, jaký je aktuálně spuštěný program podpory, z jednoho místa se prokliknete do právní poradny nebo si můžete podat Žádost o podporu pomocí nového interaktivního formuláře, který nám pomůže lépe zpracovávat finanční přípěvky. A právě s touto sekcí máme velké plány!

Vylepšená online právní poradna

Vylepšili jsme právní poradnu, nyní uvidíte nejdůležitější zodpovězené dotazy přehledně jako články a na mnoho svých otázek dostanete odpovědi, které zpracovaly naše právničky už dříve. Postupně vznikne bohatá databáze důležitých právních rad samoživitelům. Podívejte se, jak vypadá Právní poradna samoživitele

Nový magazín samoživitelů

Z naší práce pro vás každý den získáváme mnoho užitečných informací a proto jsme se rozhodli je přinášet v online Magazínu samoživitelek. Dozvíte se o životě jiných maminek a tátů jako jste vy, praktické finanční rady, tipy pro domácnost a děti, nápady do kuchyně, pro život a bydlení. Přidali jsme i náhled příspěvků z Facebooku Klub svobodných matek. Odkaz na magazín najdete v horním menu nebo si uložte adresu www.klubsvobodnychmatek.cz/magazin

Inovovaný eshop

Možná jste si všimli nového programu na podporu letních táborů a výletů pro děti v našem eshopu, podpořeného krajskou kampaní na displejích hromadné dopravy. Aby se vám dobře přispívalo dětem na výlet do ZOO nebo Dinoparku a mohli jste si snadno koupit krásné charitativní náramky od matek samoživitelek, zjednodušili jsme vzhled eshopu www.klubsvobodnychmatek-obchod.cz. 

Web jako sponzorský dar

Nový web je navržen a běží na moderní platformě mStránka.cz, jejíž programátoři nám ho připravili jako sponzorský dar. Moc jim děkujeme a rádi děláme reklamu:
Víte, že i vy můžete mít svoji webovou stránku úplně zdarma? Podívejte se jak na to! www.mStranka.cz

 

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 34, Praha 7
(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
info@klubsvobodnychmatek.cz

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^