Lenka Ciznerová a její Aby tělo nebolelo - Praha vám pomůže od bolesti zad i celého těla

25. 03. 2021

Lenka se přihlásila do Akademie pro samoživitele OSVČ, abychom jí pomohli najít cestu, jak vykonávat práci i v době nekončících uzavření provozů. Bolí vás záda nebo klouby z celodenního sezení v nevyhovujících podmínkách home office? Začali jste běhat, ale bolí vás i po měsíci všechny svaly? Zavolejte Lence, má schválenou mobilní provozovnu a v době lockdownu za vámi přijede až k vám domů.

Aby tělo nebolelo - Praha je název webové stránky, kterou jsme Lence v rámci Akademie udělali. Na jejím webu naleznete přehled poskytovaných služeb i ceník. Lenka má svou provozovnu přímo v areálu strahovského stadionu, má tak velké zkušenosti s profesionálními sportovci, spolupracuje s kondičními trenéry, výživovými poradci i odborníky na akupunkturu.

Pod stejným názvem naleznete i stránku na facebooku, kde se každý týden můžete dočíst zajímavosti ze světa fyzioterapie, masáží a chiropraxe. Naleznete zde i krátká cvičení, jak si můžete sami ulevit od bolavé krční páteře nebo bolestí zad. Pokud jste z Prahy a trápí vás bolesti, neváhejte se Lence ozvat, pomůže vám.

Partnerem projektu Akademie je společnost JTI.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11