Květnový rekordní měsíc v Oděvní bance

10. 06. 2024

V květnu naše Oděvní banka rozdělila úctyhodných 5 336 kilogramů oblečení a další materiální pomoci mezi osoby v nouzi z celé České republiky. Přepočtem se jednalo o více než 1 300 krizových balíčků s pomocí.

V květnu vrcholilo jarní kolo zaměstnaneckých sbírek oblečení, do kterých zapojily tyto společnosti a subjekty: Saint-Gobain, Fashion Arena Prague Outlet, Votoč Vohoz a MŠ Weberova. A musíme říct, že oblečení to bylo opravdu krásné a my za každý jeden darovaný kousek děkujeme každému, kdo se do sbírek zapojil.

Třetí květnový týden jsme si vyhradili pouze na odesílání materiální pomoci maminkám samoživitelkám a jejich dětem, kterým naše nezisková organizace dlouhodobě pomáhá. V Zásilkovně je tak čekalo velké překvapení nejen v podobě oblečení pro celou rodinu, ale i další materiální pomoci, kterou máme od našich partnerů k dispozici. Věříme, že tato pomoc přinesla mnoho radosti a úlevy do jejich životů.

Naše velké poděkování patří i našim dlouhodobým partnerům, kteří nám každý měsíc zasílají pomoc. Velké díky patří Amazon, Husky, Pumax, Potex, Ambiente a Naše Maso. Zvláštní poděkování si však zaslouží JTI, náš generální partner, který nám poskytuje neocenitelnou podporu.

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.

infolinka: 800 99 55 11