KLUB SVOBODNÝCH MATEK


Nezisková organizace zaměřená na podporu rodičů samoživitelů a jejich dětí.

Naše cíle

NAŠE HLAVNÍ CÍLE


Poskytujeme samoživitelům finanční i materiální pomoc, právní poradnu, asistenci s vymáháním výživného i individuální sociální pomoc. Hradíme rodičům např. nájem, obědy dětem ve školkách a školách, kroužky a zájmové aktivity, školy v přírodě a letní tábory.


  Chci podpořit děti

KDO SE O VÁS STARÁ


Dana Pavlousková

ředitelka

+420 702 019 159

napsat email

Ilona Budková

právní oddělení

+420 608 359 160

napsat email

Andrea Kaňáková

projektový manager

+420 724 292 249

napsat email

Veronika Kyptová

projektový manager

+420 606 858 580

napsat email

JAK ŠEL ČAS


Trocha naší historie a výroční zprávy

od března v rámci našeho COVID programu pomáháme stovkám rodičů samoživitelů financemi na potraviny a nájem. Zahájili jsme spolupráci s projektem Spojimese.cz k propojení přímých dárců se samoživiteli pro materiální pomoc. Léto jsme zahájili krajskou kampaní na displejích v autobusech “Mě ZOO stejně nebaví”, platili dětem letní tábory, v našem eshopu jste mohli nakupovat dětem zážitky. Od konce prázdnin jsme dětem hradili školní pomůcky a notebooky s internetovým připojením na distanční výuku v rámci programu Back to school, závěr roku byl ve znamení vánoční kampaně, kdy jsme zajistili vánoční dárky více než 500 dětem z potřebných neúplných rodin.

Výroční zpráva: Očekává se

Už o samoživitelkách slyšíte? To je dobře! Budeme se ozývat tak dlouho, dokud naše děti nebudou žít plnohodnotný život. Naštěstí nám rozumí desítky malých i velkých dárců, jako např. Bonami, CZC.cz, IKEA, Nadace Agrofert a další, kterým není život dětí z neúplných rodin lhostejný jako nám. Spouštíme programy na příspěvek na letní tábory i vánoční dárky a charitativní eshop, kde nakoupíte nádherné výrobky našich samoživitelek.  

Výroční zpráva 2019: Stáhnout

Nepomůžete nám? Pomůžeme si sami! Založili jsme neziskovou organizaci Klub svobodných matek pro pomoc rodičům samoživitelům. Provedli jsme a zveřejnili historicky první průzkum o finančních poměrech samoživitelů v České republice, intenzivní mediální kampaní jsme dali vědět veřejnosti, že řada samoživitelů přežívá i s tisícikorunou na měsíc. 

Výroční zpráva 2018: Stáhnout

Jsme neviditelné? Samoživitelky nezajímají politiky, občany, nikoho? To tedy ne, budeme se bránit! Založení FB skupiny Klub svobodných matek sdružilo během několika měsíců tisíce žen ve složité situaci, které otevřeně hovoří o neřešitelné finanční i životní situaci. Můžeme si za to samy? Určitě ne, nevybraly jsme si to, pane Čunku!

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 34, Praha 7
(náš obchod Fashion Charity Shop)
+420 702 019 159
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
info@klubsvobodnychmatek.cz

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^