KLUB SVOBODNÝCH MATEK


Nezisková organizace zaměřená na podporu rodičů samoživitelů a jejich dětí.

Naše cíle

NAŠE HLAVNÍ CÍLE


Poskytujeme rodinám samoživitelů finanční, materiální a odbornou právní pomoc. V našich programech pomoci pomáháme s financemi na zajištění potravin a nákladů na bydlení, dětem hradíme obědy ve školkách a školách, letní tábory a vánoční dárky. Příjemci pomoci jsou důkladně prověřováni a spolupracujeme s terénními sociálními pracovníky, azylovými domy a pobočkami Úřadu práce.


  Chci podpořit děti

KDO SE O VÁS STARÁ


Dana Pavlousková

ředitelka

+420 702 019 159

napsat email

Ilona Budková

právní oddělení

+420 608 359 160

napsat email

Veronika Kyptová

Projektový manažer

+420 606 858 580

napsat email

Andrea Kaňáková

Marketingový manažer

+420 724 292 249

napsat email

Petra Ptáčková

Koordinátor pomoci

+420 605 050 219

napsat email

JAK ŠEL ČAS


Z naší historie a výroční zprávy

Během pokračující covidové situace jsme v první polovině roku prodloužili Covid program pomoci na potraviny a nájemné, ve kterých jsme rozdělili každý měsíc téměř 1 milion korun a okolo jedné tuny materiální pomoci

Od března jsme v rámci našeho COVID programu pomáhali stovkám rodičů samoživitelů financemi na potraviny a nájem. Zahájili jsme spolupráci s projektem Spojimese.cz k propojení přímých dárců se samoživiteli pro materiální pomoc. Léto bylo ve znamení kampaně “Mě ZOO stejně nebaví”, platili jsme dětem letní tábory a tisícovce dětí jsme zajistili volné vstupy do zoologických zahrad, dinoparků a Mirakula. Na podzim jsme se soustředili na pomoc se zajištění IT techniky dětem na distanční výuku v rámci programu Back to school, závěr roku pak byl ve znamení vánoční kampaně, kdy jsme zajistili dárky více než 500 dětem.

Výroční zpráva 2020: Stáhnout

Už o samoživitelkách slyšíte? To je dobře! Budeme se ozývat tak dlouho, dokud naše děti nebudou žít plnohodnotný život. Naštěstí nám rozumí desítky malých i velkých dárců, jako např. Bonami, CZC.cz, IKEA, Nadace Agrofert a další, kterým také není život dětí z neúplných rodin lhostejný. Spouštíme programy na příspěvek na letní tábory i vánoční dárky a charitativní eshop, kde nakoupíte nádherné výrobky našich samoživitelek.  

Výroční zpráva 2019: Stáhnout

Nepomůžete nám? Pomůžeme si sami! Založili jsme neziskovou organizaci Klub svobodných matek pro pomoc rodičům samoživitelům. Provedli jsme a zveřejnili historicky první průzkum o finančních poměrech samoživitelů v České republice, intenzivní mediální kampaní jsme dali vědět veřejnosti, že řada samoživitelů přežívá i s tisícikorunou na měsíc. 

Výroční zpráva 2018: Stáhnout

Jsme neviditelné? Samoživitelky nezajímají politiky, občany, nikoho? To tedy ne, budeme se bránit! Založení FB skupiny Klub svobodných matek sdružilo během několika měsíců tisíce žen ve složité situaci, které otevřeně hovoří o neřešitelné finanční i životní situaci. Můžeme si za to samy? Určitě ne, nevybraly jsme si to, pane Čunku!

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 34, Praha 7
(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
info@klubsvobodnychmatek.cz

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^