Podpořili jsme už tisíce rodičů a dětí


Přečtěte si některé příběhy rodičů samoživitelů a jejich dětí, kterým jsme našimi příspěvky pomohli bojovat s nepřízni osudu. Přidejte se k nám!

  Chci podpořit děti

Vánoce, svátky klidu a pohody

V rodinách sólo rodičů toto úplně neplatí. Předvánoční období je pro mnohé z nich spojené se zvýšeným stresem. Několik měsíců před Štědrým dnem už řeší otázku, kde vzít finance na splnění dětských přání. I z toho důvodu jsme v Klubu svobodných matek vánoční program pomoci, kdy přispíváme na pořízení vánočních dárků pro děti, spustili už v říjnu. V žádostech o pomoc dostáváme krásné dopisy pro Ježíška. Přečtěte si několik příběhů i poděkování, které denně dostáváme.

Čtvrt tuny materiální pomoci pro SAS Milovice

S centrem sociálních služeb pro rodiny s dětmi v těžké životní situaci POINT Milovice spolupracujeme dlouhodobě. Když jsme se dozvěděli, že jejich sklad materiální pomoci zeje prázdnotou, neváhali jsme ani vteřinu. Pro sólo rodiče a jejich děti v Milovicích a okolí jsme ihned nachystali čtvrt tuny materiální pomoci ve formě oblečení, drogerie a kosmetiky.

Další tuna materiální pomoci pro samoživitele

Během třetího čtvrtletí jsme sólo rodičům a jejich dětem odeslali další více jak tunu materiální pomoci. Konkrétně 1 163 kilogramů pro 223 neúplných rodin. Balíky obsahovaly nejen oblečení, ale i novou obuv, aktovky a školní potřeby, ložní prádlo, spacáky a mnoho dalšího. Obsah každého balíku byl v řádech několika tisíc korun, čímž jsme pomohli sólo rodičům ulevit z už tak napjatého finančního rozpočtu.

Krásná poděkování od maminek Renáty, Šárky a Žanety

Škola. Nejčastěji skloňované slovo v žádostech o pomoc, které jsme v září obdrželi. Začátek školního roku a zvýšené výdaje, které jsou s ním spojené, přinesly bezesné noci většině sólo rodičů, kteří se na nás obraceli.

Markéta šetří i na jídle, ale na brýlky pro děti už nezbývá, pomohli jsme

Životní osudy neúplných rodin jsou různé a my o nich čteme každý den v žádostech o pomoc. Sólo rodiče nám svěřují své příběhy, není výjimkou, že takový popis životní situace poté vypadá jako osobní zpověď. Přinášíme vám úryvky z žádostí o pomoc.

Velká úleva a naděje, že bude lépe, tak nám děkují samoživitelé

Přinášíme pravidelnou dávku poděkování, které každý den dostáváme. Velká úleva a naděje, že bude lépe. To je to, co je cítit z každého poděkování za pomoc v těžké životní situaci. Klub svobodných matek i nadále pomáhá s úhradou nákladů na bydlení a příspěvkem na potraviny. Aktuálně pomáháme sólo rodičům i zvládnout zvýšené výdaje, které jsou spojené s návratem dětí do škol.

Příběhy rodin, kterým jsme pomohli

Přečtěte si příběhy neúplných rodin, kterým jsme v uplynulých týdnech pomohli. Přinášíme vám několik životních příběhů z žádostí o pomoc. Jsme rádi, že každý den můžeme pomáhat tam, kde to má opravdu smysl. V současné době je naším aktuálním programem pomoci "Zpátky do školy", ale i nadále je možné žádat o pomoc z Covid programu pomoci. 

Poděkování od rodin, kterým jsme pomohli

Přinášíme vám pravidelnou dávku poděkování. Tyto zprávy nás neustále utvrzují v tom, že naše pomoc má smysl. Poděkování nám posílají sólo rodiče, kterým jsme poskytli finanční pomoc a stále častějí nám píší i jejich sociální pracovníci, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Skoro 2,5 tuny materiální pomoci potřebným rodinám

Měsíc červen byl ve znamení velké materiální pomoci. Od začátku roku jsme rozdali už 2 442 kilogramů materiální pomoci, která zamířila k 451 neúplným rodinám. Každý týden naplníme dodávku přepravní služby a pomoc tak míří sólo rodičům a jejich dětem do celé České republiky.

Příběhy rodin, kterým jsme pomohli

Přečtěte si příběhy rodin, které se na nás obrátily s žádostí o finanční pomoc. Sólo rodiče nám často píší, že jsme jejich jediná naděje. Všechny žádosti mají jedno společné, je z nich cítit zoufalost a bezmoc. Jsme rádi, že těmto rodinám pomáháme dostat se ven ze začarovaného kruhu.

Poděkování, která nám v poslední době přistála ve schránce

Každý den dostáváme krásné zprávy od rodin, kterým jsme pomohli v jejich tíživé životní situaci. Umíte si představit, jakou úlevu cítí sólo rodič po zjištění, že může zaplatit nájem a nemusí se s dětmi odstěhovat ze svého domova? Přečtěte si společně s námi, jak taková poděkování vypadají. 

Atakujeme hranici 1,5 tuny rozdané materiální pomoci

V květnu do Fashion charity shop každý den chodili dárci, kteří dělali průvan ve skříních před létem a své vyřazené oblečení se rozhodli věnovat právě rodičům samoživitelům a jejich dětem. Společně jsme tak pomohli už 274 rodinám, které od nás získali neuvěřitelných 1 452 kilogramů materiální pomoci. 

Pomáhejte s námi


Takové jsou typické příběhy, se kterými se setkáváme každý den.
Budeme rádi, když přispějete finančně nebo nákupem v našem charitativním eshopu.
Děkujeme za každý vylepšený dětský osud!

  Chci podpořit děti

150 kilo materiální pomoci pro POINT Milovice

S centrem sociálních služeb pro rodiny s dětmi v těžké životní situaci POINT Milovice jsme navázali opakovanou spolupráci. Tentokrát k nim zamířilo 150 kilogramů materiální pomoci ve formě dámského a dětského oblečení, hraček a dalších potřeb pro děti. Sociální pracovnice SAS / POINT Rodina rozdělí materiální pomoc mezi své klienty v Milovicích a okolí.


Životní příběhy z žádostí o pomoc

V žádostech o pomoc, které každý den dostáváme, se s námi rodiče samoživitelé dělí o své nelehké životní osudy. Přečtěte si společně s námi, jak takové žádosti vypadají a komu jsme v uplynulých dnech pomohli.


Poděkování od rodin, kterým jsme pomohli

Zprávy, které nám přicházejí od neúplných rodin nebo jejich doprovodných organizací, bývají velmi dojemné. Z každého poděkování je cítit velká úleva a zároveň štěstí, že se rodině dostalo pomoci. Přečtěte si, jak taková poděkoání vypadají.


Příběhy rodin, kterým jsme v uplynulých týdnech pomohli

Přečtěte si příběhy neúplných rodin, které se na nás obrátily s žádostí o pomoc a podělily se s námi o svůj příběh. Jsme rádi, že můžeme pomáhat tam, kde to má opravdu smysl.


Poděkování, která nám v poslední době přistála ve schránce

Přinášíme vám oblíbenou dávku poděkování, která nám každý den přicházejí. Tyto zprávy od neúplných rodin, kterým jsme pomohli nebo od jejich sociálních pracovníků, nás vždy velmi potěší. Dokazují, že naše práce má smysl.


Příběhy rodin, kterým jsme v uplynulých týdnech poskytli finanční pomoc

Zajímá vás, jak vypadají žádosti o pomoc, které každý den zpracováváme? Za měsíc přečteme stovky takových žádostí. I v březnu platí, že rodiče samoživitelé žádají nejčastěji o pomoc s úhradou nájemného, zejména toho dlužného. Přečtěte si společně s námi několik žádostí, ze kterých je cítit jen zoufalost a bezmoc.


Poděkování, která nám v poslední době přistála ve schránce

Potěšte se společně s námi při čtení zpráv, které jsme obdrželi. Tato zpětná vazba v podobě poděkování od sociálních pracovníků nebo samoživitelů, kterým jsme pomohli, nás posouvá každý den dál. Je to naše motivace k tomu, abychom stále vymýšleli a realizovali nové způsoby pomoci. Naše pomoc je založena na tom, že funguje rychle.


Rozeslali jsme 50 000 respirátorů

Více než 50 000 respirátorů, které jsme obdrželi darem od firmy BTL, již má své majitele. Pracovali jsme v obrovském nasazení 24/7, abychom všechny respirátory dokázali k potřebným rodinám dodat během jediného týdne.


Únorová pomoc ve výši 819 tisíc korun zamířila do 108 rodin

V nejkratším měsíci roku jsme pomohli celkem 108 rodinám, mezi které jsme rozdělili částku 819 000 korun. To je více než předchozí měsíc a vše nasvědčuje tomu, že tento rok bude pro nás ve všech směrech rokem rekordním.


Příběhy rodin, kterým jsme v uplynulých týdnech pomohli

Přečtěte si příběhy neúplných rodin, které se na nás obrátily s žádostí o pomoc a podělily se s námi o svůj příběh. Jsme rádi, že můžeme pomáhat tam, kde to má smysl.


Poděkování, která nám v poslední době přistála ve schránce

Přinášíme vám oblíbenou dávku poděkování, která nám přicházejí. Každá taková zpráva nás nesmírně potěší, dokazuje, že naše práce má smysl.


Čtvrt tuny materiální pomoci pro neúplné rodiny od začátku roku

Od začátku roku zamířilo už 257 kilogramů materiální pomoci do 64 rodin napříč celou republikou.


KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 34, Praha 7
(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
info@klubsvobodnychmatek.cz

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^