Podpořili jsme už tisíce rodičů a dětí


Přečtěte si některé příběhy rodičů samoživitelů a jejich dětí, kterým jsme našimi příspěvky pomohli bojovat s nepřízni osudu. Přidejte se k nám!

  Chci podpořit děti

Atakujeme hranici 1,5 tuny rozdané materiální pomoci

V květnu do Fashion charity shop každý den chodili dárci, kteří dělali průvan ve skříních před létem a své vyřazené oblečení se rozhodli věnovat právě rodičům samoživitelům a jejich dětem. Společně jsme tak pomohli už 274 rodinám, které od nás získali neuvěřitelných 1 452 kilogramů materiální pomoci. 

150 kilo materiální pomoci pro POINT Milovice

S centrem sociálních služeb pro rodiny s dětmi v těžké životní situaci POINT Milovice jsme navázali opakovanou spolupráci. Tentokrát k nim zamířilo 150 kilogramů materiální pomoci ve formě dámského a dětského oblečení, hraček a dalších potřeb pro děti. Sociální pracovnice SAS / POINT Rodina rozdělí materiální pomoc mezi své klienty v Milovicích a okolí.

Životní příběhy z žádostí o pomoc

V žádostech o pomoc, které každý den dostáváme, se s námi rodiče samoživitelé dělí o své nelehké životní osudy. Přečtěte si společně s námi, jak takové žádosti vypadají a komu jsme v uplynulých dnech pomohli.

Poděkování od rodin, kterým jsme pomohli

Zprávy, které nám přicházejí od neúplných rodin nebo jejich doprovodných organizací, bývají velmi dojemné. Z každého poděkování je cítit velká úleva a zároveň štěstí, že se rodině dostalo pomoci. Přečtěte si, jak taková poděkoání vypadají.

Příběhy rodin, kterým jsme v uplynulých týdnech pomohli

Přečtěte si příběhy neúplných rodin, které se na nás obrátily s žádostí o pomoc a podělily se s námi o svůj příběh. Jsme rádi, že můžeme pomáhat tam, kde to má opravdu smysl.

Poděkování, která nám v poslední době přistála ve schránce

Přinášíme vám oblíbenou dávku poděkování, která nám každý den přicházejí. Tyto zprávy od neúplných rodin, kterým jsme pomohli nebo od jejich sociálních pracovníků, nás vždy velmi potěší. Dokazují, že naše práce má smysl.

Příběhy rodin, kterým jsme v uplynulých týdnech poskytli finanční pomoc

Zajímá vás, jak vypadají žádosti o pomoc, které každý den zpracováváme? Za měsíc přečteme stovky takových žádostí. I v březnu platí, že rodiče samoživitelé žádají nejčastěji o pomoc s úhradou nájemného, zejména toho dlužného. Přečtěte si společně s námi několik žádostí, ze kterých je cítit jen zoufalost a bezmoc.

Poděkování, která nám v poslední době přistála ve schránce

Potěšte se společně s námi při čtení zpráv, které jsme obdrželi. Tato zpětná vazba v podobě poděkování od sociálních pracovníků nebo samoživitelů, kterým jsme pomohli, nás posouvá každý den dál. Je to naše motivace k tomu, abychom stále vymýšleli a realizovali nové způsoby pomoci. Naše pomoc je založena na tom, že funguje rychle.

Rozeslali jsme 50 000 respirátorů

Více než 50 000 respirátorů, které jsme obdrželi darem od firmy BTL, již má své majitele. Pracovali jsme v obrovském nasazení 24/7, abychom všechny respirátory dokázali k potřebným rodinám dodat během jediného týdne.

Únorová pomoc ve výši 819 tisíc korun zamířila do 108 rodin

V nejkratším měsíci roku jsme pomohli celkem 108 rodinám, mezi které jsme rozdělili částku 819 000 korun. To je více než předchozí měsíc a vše nasvědčuje tomu, že tento rok bude pro nás ve všech směrech rokem rekordním.

Příběhy rodin, kterým jsme v uplynulých týdnech pomohli

Přečtěte si příběhy neúplných rodin, které se na nás obrátily s žádostí o pomoc a podělily se s námi o svůj příběh. Jsme rádi, že můžeme pomáhat tam, kde to má smysl.

Poděkování, která nám v poslední době přistála ve schránce

Přinášíme vám oblíbenou dávku poděkování, která nám přicházejí. Každá taková zpráva nás nesmírně potěší, dokazuje, že naše práce má smysl.

Pomáhejte s námi


Takové jsou typické příběhy, se kterými se setkáváme každý den.
Budeme rádi, když přispějete finančně nebo nákupem v našem charitativním eshopu.
Děkujeme za každý vylepšený dětský osud!

  Chci podpořit děti

Čtvrt tuny materiální pomoci pro neúplné rodiny od začátku roku

Od začátku roku zamířilo už 257 kilogramů materiální pomoci do 64 rodin napříč celou republikou.


Lednová pomoc zamířila do stovky neúplných rodin

V prvním měsíci letošního roku jsme pomohli 104 rodinám celkovou částkou 801 tisíc korun.


Komu jsme tento týden pomohli?

Nabízíme další várku příběhů rodin, kterým jsme za uplynulý týden pomohli v jejich nelehké situaci. Přidáváme i krásná poděkování, která potvrzují, že naše práce má smysl.


Poděkování, která nám uplynulý týden přistála ve schránce

Často se nás lidé ptají, co je tím hnacím motorem, který nás stále žene dál. Přečtěte si i vy zprávy, které nám v posledních dnech přišly od rodičů, kterým jsme pomohli.


Od začátku roku jsme rozdělili pomoc ve výši 509 000 korun

Letošní rok je hned od svého začátku ve znamení rekordní pomoci, té finanční z programu pomoci Covid i materiální formou nového oblečení a dalších věcí od našich dárců.


Zahájení roku ve znamení materiální pomoci

Rok 2021 jsme zahájili intenzivním rozdáváním materiální pomoci.


Poslední dárek byl předán a Vánoce můžou v klidu začít

Dali jsme si letos za úkol zajistit vánoční dárky pro 333 dětí a začal jeden velký maraton s nečekaným výsledkem. Poslední adventní víkend jsme předali poslední vánoční dárek a celkem tak najde pod stromečkem pozdrav od Ježíška 502 dětí z celé republiky. 


Poděkování, která nám tento týden přistála ve schránce

Vždy, když takovouto zprávu čteme, máme radost a víme, že naše pomoc má smysl. Proto se o ni chceme s vámi podělit.


Tento víkend jsme předávali první vánoční dárky maminkám

První adventní týden je za námi a v rámci naší vánoční akce jsem přispěli na dárky již 105 dětem z celé republiky.


Příběhy maminek, které od nás dostaly pomoc v posledních dnech

Občas potřebuje každý podat pomocnou ruku, zde je výběr několika příběhů maminek, kterým jsme měli možnost podat onu pomocnou ruku my.


Pár slov díků, která nám udělala radost

V této komplikované době hraje solidarita obzvlášt důležitou roli. A naši dárci to vědí. Proto máme radost, že se i my s nimi můžeme podělit o slova díků od našich maminek.


Další z 300 ks notebooků má svého spokojeného majitele

A distanční výuka je zase o kousek jednodušší. Rozdali jsme 300 notebooků dětem napříč základními školami v celé republice.


KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 34, Praha 7
(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
info@klubsvobodnychmatek.cz

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^