Jitka Kučová vám napíše profesionální text

19. 05. 2021

Jitka se přihlásila do Akademie pro samoživitele OSVČ, aby získala nové klienty pro svou značku Copywriting texty pro vás. Jako copywriter začala pracovat již před koncem studií sociální a kulturní antropologie, kdy publikovala odborné příspěvky s cílem přiblížit historická témata i lidem mimo její obor.

V rámci Akademie jsme Jitce vytvořili webové stránky Texty pro vás, kde najdete nejen nabídku služeb, ale i ukázky jejích prací a hodnocení nových klientů. Na facebooku profilu Copywriting texty pro vás naleznete zajímavosti ze světa copywriterů i informace o tom, jak má profesionální text vypadat. Kvalitní a čtivé texty jsou klíčové pro oslovení nových zákazníků i pro internetové vyhledávače.

Potřebujete na internetu oslovit nové klienty? Obraťte se na Jitku Kučovou, vytvoří vám originální a zajímavé texty pro vaši cílovou skupinu, připravené na základě analýzy klíčových slov a v souladu s požadavky SEO.

Partnerem projektu Akademie je společnost JTI

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11