Jana Vančurová vyrábí originální domečky na hraní

02. 06. 2021

Domeček v kufříku je nový projekt Jany Vančurové, se kterým se přihlásila do projektu Akademie pro samoživitele OSVČ. Jedná se o originální, ručně vyráběný domeček, který nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku. Každý kus je originál.

Domečky si můžete prohlédnout na webové stránce Domeček v kufříku, kterou jsme Janě v rámci Akademie vytvořili. Přejí si vaše děti princeznin pokojíček, ordinaci paní doktorky, kouzelnickou komnatu, hasičskou stanici? Vybírat můžete z již hotových nebo si nechat vyrobit domeček na přání.

K domečkům je možné dokoupit i velké množství doplňků, kromě webové stránky naleznete vše i na Fleru, včetně poštovného zdarma. Domečkům v kufříku jsme samozřejmě založili i profily na Facebooku a Instagramu

Partnerem projektu Akademie je společnost JTI.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11