Jak vybrat nejlepší a nejlevnější letní tábor pro děti

19. 07. 2020

Letní tábory a příměstské tábory jsou stále oblíbeným pomocníkem rodičů, kteří si nemohou vzít dva měsíce dovolenou, aby zajistili hlídání a zábavu dětí nadšených z letních prázdnin. Poradíme vám, kde vybírat levný a kvalitní tábor.

Kdo nemůže poslat děti na léto k babičce nebo příbuzným, rád využívá klasické letní tábory nebo příměstské tábory. A jak vybírat?

Katalogy letních táborů

Na portále www.tabory.cz si můžete zvolit tábor podle požadovaného termínu, místa a tématu. Mezi zajímavá témata patří například Muzikálový nebo Kuchařský tábor, v nabídce jsou i tábory tematicky zaměřené (například Harry Potter, Avatar, Madagaskar, oblíbení Mimoni, apod.). Pamatováno je i na nejmenší děti pro věkovou kategorii od 5 do 10 let. Průměrná cena táborů se zde pohybuje od 3 500 do 5 000 korun.

Nabídka www.borovice.cz nabízí kromě klasických pobytových letních táborů i tábory příměstské, kde si můžete vyfiltrovat tábory podle termínu, místa, věkové kategorie dětí a dalších parametrů. Průměrné ceny se pohybují v rozpětí od 1 700 do 2 500 korun podle náročnosti programu.

Další katalogy táborů najdete na taboreni.cz/tabor  nebo cesketabory.cz nebo https://www.taborion.cz.

Portál detske-tabory.info nabízí kromě nabídky různých táborů i informace, jak byly v minulosti jednotlivé tábory hodnoceny společně s informací o jejich obsazenosti na tuto sezónu.

Příměstské tábory

Alternativou letného pobytového táboru jsou tzv. příměstské tábory. Rozdíl je v tom, že dítě každý den instruktorům předáváte ráno a večer si ho vyzvedáváte. Tábor zajistí veškerou péči, stravování podle rozvrhu a celodenní program.

Vyhledávač příměstských táborů v celé ČR najdete např. na primestskytabor.net

FASHION CHARITY SHOP

dámské oblečení