G.cz: KOMENTÁŘ: Je ministryně Schillerová zase ve stresu, nebo se na ministerstvu šíří nákaza papalášstvím

11. 09. 2020

Jana Mrákotová k výroku ministryně financí ohledně samoživitelů, kteří tahají peníze ze státu.

Ministryně Alena Schillerová je přesvědčená, o tom, že je talentovaná schopná žena. Například se převedla jako zkušená vizážistka, kadeřnice, kterou by jistě rádi zaměstnali světové kadeřnické salóny. A to vše zvládne svépomocí jen s natáčkami, protože již na studiích o ní bylo známé, že má šikovné ručky.

Kromě toho je to zdatná angličtinářka, jak se veřejnosti také prezentovala. Bylo by pochopitelné, vzhledem na dobu, ve které vyrůstala, že si s angličtinou nemusí tykat, ale proč tedy lhát? A nejen, co se týká jazykové vybavenosti.

Každopádně, když poskytla rozhovor CNN Prima News, kde kope do samoživitelů, bylo toho už přes příliš. Prý se k ní doneslo, že samoživitelé schválně žijí sami, aby mohli sosat státní dávky. Prý to ví z doslechu, a proto návrh na jednorázovou dávku 6 tisíc pro samoživitele nepodpoří.

Nedělá si legraci?

Celý článek ZDE.