DÁVÁME VĚCEM NOVÝ SMYSL


Fashion Charity Shop je charitativní obchod Klubu svobodných matek, z jehož výtěžku financujeme podporu rodičům samoživitelům a jejich dětem. 

Prodáváme překrásné nové i outletové modely světových značek, ale i jedinečné kusy z garderóby našich laskavých dárců, známých osobností, návrhářů nebo zástupců bussinesu.

Navštivte nás přímo naproti Národní galerii v Praze 7, moc se na vás těšíme.


Nejsme obyčejný obchod, jsme obchod, kde každý jednotlivý kousek má svůj vlastní příběh. A co je hlavní,  každým nákupem pomůžete rodičům samoživitelům, jejichž životní příběh nenabral zrovna ten správný kurz.

Obchod funguje na bázi solidarity, kdy nám jednotliví dárci, ale i známé osobnosti veřejného a kulturního života, módní návrháři nebo zaměstnanci našich spřátelených firem poskytují dámské business a casual oblečení, které může udělat radost někomu dalšímu. Výtěžek z prodeje jde do našich programů pomoci na podporu rodičů samoživitelů a jejich rodin a část oblečení rozesíláme maminkám po celé ČR.

Těšíme se na vás, uděláte si radost nákupem a ještě pomůžete!

Dana, Andrea a Veronika

zavřít
Více o obchodu

 

SVĚTOVÉ ZNAČKY
ZA SUPER VÝHODNÉ CENY


Díky našim donorům nabízíme kvalitní značkové dámské business a casual oblečení společně s unikátními kousky známých návrhářských značek za zvýhodněné ceny.

Otevřít eshop

 

PODPORUJÍ NÁSTereza Báčová

Mediaplus Czech Republic

"Věřím v sílu jednotlivce. A tento projekt ukazuje, že zatímco celek na některé jednotlivce často zapomíná, jednotlivci na celek myslí. Díky moc za jejich zorganizování, kdy tak každý může nakonec systematicky - tedy ve velkém záběru - pomoci."

celý text

Linda Štucbartová

Linda Štucbartová

Od jara jsem sledovala aktivity Nory, pořádala sbírky oblečení a PC a psala články a posty na Fb.  Jeden z nich zaujal moji bývalou klientku Janu Kopáčikovou, která mne kontaktovala, zda bych ji mohla právě s Klubem svobodných matek propojit.  Měla nádherný projekt mapky Style Manager a přemýšlela jak jej využit k pomoci druhým. Jsem ráda, že od telefonátu s Danou Pavlouskovou přes předání kontaktu se projekt úspěšně přetvořil v obchůdek.

Sdílení má smysl.  My ženy často podceňujeme sílu mluveného či psaného slova.  Tak na ně nezapomínejme.

Obchůdku i Klubu svobodných matek přeji hodně štěstí. 

Linda

Czech-Israeli Chamber of Commerce
Executive Board Member
Diversio, Founder

celý text

Dita Stejskalová

reklamní agentura OGILVY

"Udělalo mi velkou radost, že jsem mohla díky Fashion Charity Shopu dát mnoha svým oblíbeným kouskům oblečení další smysl a mám dobrý pocit z toho, že výtěžek z prodeje půjde na pomoc maminkám samoživitelkám."

celý text
Další dárci

 

FASHION CHARITY SHOP


Dukelských hrdinů 34, Praha 7

Po - Pá: 9:00 - 18:00,  So: 9:00 - 17:00

 

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 34, Praha 7
(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
info@klubsvobodnychmatek.cz

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^