DÁVÁME VĚCEM NOVÝ SMYSL


Fashion Charity Shop je charitativní obchod Klubu svobodných matek, z jehož výtěžku financujeme podporu rodičům samoživitelům a jejich dětem. 

Prodáváme překrásné nové i outletové modely světových značek, ale i jedinečné kusy z garderóby našich laskavých dárců, známých osobností, návrhářů nebo zástupců bussinesu.

Navštivte nás přímo naproti Národní galerii v Praze 7, moc se na vás těšíme.


Nejsme obyčejný obchod, jsme obchod, kde každý jednotlivý kousek má svůj vlastní příběh. A co je hlavní,  každým nákupem pomůžete rodičům samoživitelům, jejichž životní příběh nenabral zrovna ten správný kurz.

Obchod funguje na bázi solidarity, kdy známé osobnosti veřejného a kulturního života, módní návrháři nebo zaměstnanci našich spřátelených firem nám poskytují dámské business a casual oblečení, které může udělat radost někomu dalšímu. Výtěžek z prodeje jde do našich programů pomoci - Back to school (aktuálně nákup notebooků a internetového připojení pro děti s distanční výukou v hodnotě 1,2 milionu) a Covid program (úhrada potravin a příspěvek na nájem), kdy jsme jen v září rozdělili pomoc v celkové hodnotě 582 tisíc korun mezi necelou stovku neúplných rodin.

Těšíme se na vás, přijďe si udělat radost sobě a ještě pomůžete!

Dana, Andrea a Verča

zavřít
Více o obchodu

 

SVĚTOVÉ ZNAČKY
ZA ČESKÉ CENY


Díky charitativním sbírkám našich největších partnerů a sponzorů nabízíme kvalitní značkové dámské business a casual oblečení od našich laskavých dárců, společně s kousky známých návrhářských značek za zvýhodněné ceny. 

Jsme moc rádi, že v našem obchodě najdete kousky od návrhářů jako jsou: 
ZUZANA OSAKOCHATTYLA FORMELASPACE PRAGATHERAPY PRAGUESTYLE MANAGERHUSKY

 

PODPORUJÍ NÁSLinda Štucbartová

Linda Štucbartová

Od jara jsem sledovala aktivity Nory, pořádala sbírky oblečení a PC a psala články a posty na Fb.  Jeden z nich zaujal moji bývalou klientku Janu Kopáčikovou, která mne kontaktovala, zda bych ji mohla právě s Klubem svobodných matek propojit.  Měla nádherný projekt mapky Style Manager a přemýšlela jak jej využit k pomoci druhým. Jsem ráda, že od telefonátu s Danou Pavlouskovou přes předání kontaktu se projekt úspěšně přetvořil v obchůdek.

Sdílení má smysl.  My ženy často podceňujeme sílu mluveného či psaného slova.  Tak na ně nezapomínejme.

Obchůdku i Klubu svobodných matek přeji hodně štěstí. 

Linda

Czech-Israeli Chamber of Commerce
Executive Board Member
Diversio, Founder

celý text

Dita Stejskalová

reklamní agentura OGILVY

"Udělalo mi velkou radost, že jsem mohla díky Fashion Charity Shopu dát mnoha svým oblíbeným kouskům oblečení další smysl a mám dobrý pocit z toho, že výtěžek z prodeje půjde na pomoc maminkám samoživitelkám."

celý text

Jana Kopáčiková

studio Style Manager

"Já a mé klientky jsme vytřídily své šatníky a darovaly je do Fashion Charity Shop, protože ani jako úspěšné managerky nezapomínáme, že jsou i ženy, kterým štěstí v životě chybí. Přejeme vám hodně úspěchů v podpoře těchto žen.

Radka Dohnalová, Martina Stevens, Michaela Papežová, Veronika Burešová a Karolína Rossouw."

celý text
Další dárci

 

FASHION CHARITY SHOP


Dukelských hrdinů 34, Praha 7

Po - Pá: 9:00 - 18:00
So: 10:00 - 14:00

VÝDEJ ESHOPU A KANCELÁŘE

Dukelských hrdinů 34, Praha 7
(náš obchod Fashion charity shop)

+420 702 019 159
info@klubsvobodnychmatek.cz

FIREMNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
IČ 06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
Číslo účtu: 578344002/5500
info@klubsvobodnychmatek.cz

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^