DÁVÁME VĚCEM NOVÝ SMYSL

Fashion Charity Shop je charitativní obchod Klubu svobodných matek, z jehož výtěžku financujeme podporu rodičům samoživitelům a jejich dětem.

Prodáváme překrásné nové i outletové modely světových značek, ale i jedinečné kusy z garderóby našich laskavých dárců, známých osobností, návrhářů nebo zástupců bussinesu.

Navštivte nás přímo naproti Národní galerii v Praze 7, moc se na vás těšíme.

Nejsme obyčejný obchod, jsme obchod, kde každý jednotlivý kousek má svůj vlastní příběh. A co je hlavní,  každým nákupem pomůžete rodičům samoživitelům, jejichž životní příběh nenabral zrovna ten správný kurz.

Obchod funguje na bázi solidarity, kdy nám jednotliví dárci, ale i známé osobnosti veřejného a kulturního života, módní návrháři nebo zaměstnanci našich spřátelených firem poskytují dámské business a casual oblečení, které může udělat radost někomu dalšímu. Výtěžek z prodeje jde do našich programů pomoci na podporu rodičů samoživitelů a jejich rodin.

Těšíme se na vás, uděláte si radost nákupem a ještě pomůžete!

Dana, Andrea a Veronika

zavřít
Více o obchodu

SVĚTOVÉ ZNAČKY
ZA SUPER VÝHODNÉ CENY

Díky našim donorům nabízíme kvalitní značkové dámské business a casual oblečení společně s unikátními kousky známých návrhářských značek za zvýhodněné ceny.

PODPORUJÍ NÁS

Linda Štucbartová

Od jara jsem sledovala aktivity Nory, pořádala sbírky oblečení a PC a psala články a posty na Fb.  Jeden z nich zaujal moji bývalou klientku Janu Kopáčikovou, která mne kontaktovala, zda bych ji mohla právě s Klubem svobodných matek propojit.  Měla nádherný projekt mapky Style Manager a přemýšlela jak jej využit k pomoci druhým. Jsem ráda, že od telefonátu s Danou Pavlouskovou přes předání kontaktu se projekt úspěšně přetvořil v obchůdek.

Sdílení má smysl.  My ženy často podceňujeme sílu mluveného či psaného slova.  Tak na ně nezapomínejme.

Obchůdku i Klubu svobodných matek přeji hodně štěstí.

Linda

Czech-Israeli Chamber of Commerce
Executive Board Member
Diversio, Founder

Dita Stejskalová

reklamní agentura OGILVY

"Udělalo mi velkou radost, že jsem mohla díky Fashion Charity Shopu dát mnoha svým oblíbeným kouskům oblečení další smysl a mám dobrý pocit z toho, že výtěžek z prodeje půjde na pomoc maminkám samoživitelkám."

Jana Kopáčiková

studio Style Manager

"Já a mé klientky jsme vytřídily své šatníky a darovaly je do Fashion Charity Shop, protože ani jako úspěšné managerky nezapomínáme, že jsou i ženy, kterým štěstí v životě chybí. Přejeme vám hodně úspěchů v podpoře těchto žen.

Radka Dohnalová, Martina Stevens, Michaela Papežová, Veronika Burešová a Karolína Rossouw."

Další dárci

FASHION CHARITY SHOP

Po - Pá: 9:00 - 18:00

(náš obchod Fashion Charity Shop)