E15: Raiffeisen stavební spořitelna finančně podpořila neziskové organizace, rozdala přes půl milionu korun

05. 01. 2024

Raiffeisen stavební spořitelna rozdělila přes půl milionu korun mezi potřebné neziskové organizace. V letošním roce se rozhodla poskytnout největší dar organizaci podporující svobodné matky a organizaci poskytující dluhové poradenství, také finančně podpořila oblasti jako paliativní péče či výcvik asistenčních psů.

Letos se představenstvo Raiffeisen stavební spořitelny rozhodlo darovat sto tisíc korun Klubu svobodných matek. „Sama jako matka dvou dospívajících dívek vím, jak je finančně náročné zajistit dětem kvalitní vzdělání, kroužky, a pro někoho i takové samozřejmosti jako pomůcky do školy a kvalitní oblečení. Proto již několik let sama osobně přispívám Klubu svobodných matek, například finančním příspěvkem konkrétní mámě, nebo materiální pomocí,“ říká Yvona Tošnerová.  Další prostředky byly zaslány organizacím Cesta domů, Muži proti rakovině, Pestrá a Diakonie. Raiffeisen stavební spořitelna je také dlouhodobým podporovatelem denního stacionáře Akord a partnerem Poradny při finanční tísni.

Celé znění článku ZDE.

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.

infolinka: 800 99 55 11