Dvacet tun materiální pomoci za první pololetí

02. 07. 2023

Za prvních šest měsíců tohoto roku odešlo z naší Oděvní banky přes 5 000 balíčků s materiální pomocí nejen pro samoživitele, ale všechny osoby v nouzi z celé České republiky. Drtivá většina více než dvaceti tun pomoci tvořilo oblečení, ale také například potraviny, dětské pleny a kosmetika.

Každé 3 měsíce zaplní společnost Panzani sklad naší Oděvní banky zásobou těstovin pro rodiny ve finanční nouzi a nejinak tomu bylo i v červnu. Těstoviny se u nás nikdy dlouho neohřejí, obrovský zájem o ně je jak mezi jednotlivci, tak ze strany spolupracujících potravinvoých bank a lokálních neziskových organizací, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Tyto je pak následně předávají svým klientům společně s našimi krizovými balíčky materiální pomoci.

Další naše poděkování za materiální podporu patří společnostem Kooperativa Agentura západní Čechy, Pilulka, Zetor, Husky, Anglo-německá obchodní akademie, Pumax, VAMARI s.r.o., Messer Technogas , Ryor Kosmetika a našemu dlouhodobému partnerovi společnosti Potex.

V neposlední řadě nesmíme opomenout pro nás naprosto zásadní pomoc ze strany dobrolníků, kteří chodí do naší Oděvní banky pomáhat s tříděním a distribucí oblečení. Za toto velmi děkujeme zaměstnancům společností Amazon, Lagardere Travel Retail Czech Republic nebo Česká spořitelna, moc si toho vážíme!

Více informací o jednotlivých akcí naleznete na webových stránkách Oděvní banky nebo FB profilu.

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.
info@klubsvobodnychmatek.cz

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
infolinka: 800 99 55 11

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^