Druhý milion na pomoc rodinám samoživitelů v nouzi

01. 03. 2023

Stejně jako v lednu i v únoru dosáhla námi poskytnutá pomoc rodinám samoživitelů částku jednoho milionu korun, konkrétně byla rozdělena částka 1 000 676 korun mezi 118 rodin sólo rodičů s dětmi v nouzi. 90 % žádostí o pomoc, které naše nezisková organizace dostávala, se týkalo žádosti o finanční příspěvek na nájem či energie. 

Ze strany firemních dárců musíme zmínit dar od společnosti Fakturoid a taktéž výtěžek zaměstnanecké sbírky společnosti Penny, za což moc děkujeme a velmi si finanční pomoci vážíme.

Materiální pomoc naší neziskové organizace pod hlavičkou Oděvní banky od začátku roku přesáhla 5 tun rozdistribuovaného dámského, pánského a dětského oblečení mezi osoby v nouzi, a to primárně ve spolupráci s regionálními potravinovými bankami a lokálními neziskovými organizacemi. Hlavními partnery projektu Oděvní banky jsou společnosti JTI a Potex, kterým moc děkujeme za podporu. Naše další poděkování patří společnostem, které pro Oděvní banku v únoru uspořádaly zaměstnanecké sbírky oblečení. Své oblečení protřídili zaměstnanci Obvodního soudu pro Prahu 6, protřednictvím Nadačního fondu Simony Kijonkové nám své oblečení darovali zaměstnanci Zásilkovny. V neposlední řadě velkou sbírku uspořádala i firma Husky, která ve všech svých obchodech po České republice sbírala oblečení od zákazníků.

Dalšími donory, kteří přispěli naší neziskové organizaci v rámci materiální pomoci a kterým velmi děkujeme, jsou společnosti: Cemex, CBRE, Naše Maso, Ambiente, Pumax, Zebra, Procter&Gamble s.r.o., Libeřské lahůdky, Výstaviště Praha a Lunamies.

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.
info@klubsvobodnychmatek.cz

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
infolinka: 800 99 55 11

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^