Dlužné výživné - bezplatná právní pomoc

26. 02. 2018

Jste v situaci, kdy vám ex partner dluží na výživném, platí ho nepravidelně nebo méně, než jste si dohodli nebo bylo určené soudem? Potřebujete situaci řešit, ale nevíte, co s tím? Nabízíme bezplatnou právní pomoc se získáním výživného!

Více informací na http://bpa-ak.cz/sluzby/rodinne-pravo/vyzivne/ nebo na e-mailu vyzivne@bpa-ak.cz. V České republice odborníci odhadují výši nezaplaceného výživného v celkové částce přesahující 13 miliard korun. Podle statistik Policie ČR zanedbání povinné výživy patří k nejčastějším trestným činům s vysokým počtem recidivistů až 50 %, tj. každý druhý neplatič výživného tak činí opakovaně.

Jste v situaci, kdy vám ex partner dluží na výživném, platí ho nepravidelně nebo méně, než jste si dohodli nebo bylo určené soudem? Potřebujete situaci řešit, ale nevíte, co s tím?

Nabízíme bezplatnou právní pomoc se získáním výživného! Více informací na http://bpa-ak.cz/sluzby/rodinne-pravo/vyzivne/ nebo na e-mailu vyzivne@bpa-ak.cz. V České republice odborníci odhadují výši nezaplaceného výživného v celkové částce přesahující 13 miliard korun.

Podle statistik Policie ČR zanedbání povinné výživy patří k nejčastějším trestným činům s vysokým počtem recidivistů až 50 %, tj. každý druhý neplatič výživného tak činí opakovaně.

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 34, Praha 7
(náš obchod Fashion Charity Shop)
+420 702 019 159
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
info@klubsvobodnychmatek.cz

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^