Den plný překvapení pro návštěvníky Fashion Charity Shopu

11. 03. 2023

Naše "dětská" pobočka Fashion Charity Shop v pražských Holešovicích zahájila prodej již v polovině ledna t.r..  „Přípravy byly hektické, proto jsme oželeli slavnostní otevření obchodu. Slíbili jsme si ale, že to ve správný čas napravíme,“ říká Andrea Kaňáková, projektová manažerka Klubu svobodných matek. Tak se zrodil nápad využít letošní MDŽ a ve středu 8. března zažily Holešovice den plný překvapení!

A co malé i velké návštěvnice a návštěvníky čekalo? Pro maminky byly připraveny květiny a 10% sleva na všechno zboží. Děti se zabavily v dětském koutku, ale hlavně se mohly těšit na zajímavý program ve výtvarné dílničce. Dopoledne vytvářely s výtvarnicí Martou Hricovou krásné květy z barevného papíru. Šikovné dětské ručky vyráběly karafiáty i vlčí máky. Nůžky, barevný papír a lepidlo děti využily také od 14:00 hodin. Papírové panenky s dětmi kreslila, zdobila a vystřihovala malířka Bára z Nikolajky a její dcerka Emilka. 

Do obchůdku zavítaly se svými kousky ze šatníku i známé influencerky a krásný dar, oblečení pro nejmenší, dorazil také od Jitky Boho. Petra Kubíčková, zástupkyně Lunamies, pak odpoledne předala vybrané mamince samoživitelce světelnou dekoraci do dětského pokoje. A k dobré náladě jistě přispělo i vynikající občerstvení z Libeřských lahůdek.

Výtěžek z celé akce byl věnován na pomoc rodinám samoživitelek a samoživitelů.  

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.
info@klubsvobodnychmatek.cz

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
infolinka: 800 99 55 11

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^