Dalších 11 táborníků jsme vypravili na cesty

02. 07. 2020

Za uplynulý týden se nám podařilo splnit sen v podobě letního tábora pro 11 táborníků v celkové ceně přes 35 tisíc korun.

Bráchové, desetiletý Damian a osmiletý Darius, si oblíbili tábor pořádaný Jihlavským havířským průvodem, ale letos hrozilo, že na něj nepojedou kvůli nedostatku financí. To jsme tak nemohli nechat a oběma bráchům jsme na tábor přispěli, aby si užili léto se svými kamarády.

Desetiletá Eliška má ráda koně a kontakt s nimi jí pomáhá zvládat její ADHD. Ráda by proto jela na koňský tábor, ale její mamince na něj po krizi nezbyly peníze. Proto jsme neváhali a tábor u koní Elišce zaplatili.

Koníčkem devítiletého Samuela je karate, v němž už dosáhl řady úspěchů. Přál si proto jet s kamarádem na tábor pro karatisty, který si ale maminka nemohla dovolit. Samuelovi jsme tábor zaplatili my.

Desetiletá Izabela se moc těšila na letní tábor, ale vzhledem k tomu, že škola, kam s mladším bráchou chodí, neotevřela družinu a maminka musela tedy zůstat doma na ošetřovném, si tábor nemohou dovolit. Proto jsme neváhali a Izabelce tábor zaplatili.

Sedmiletá Jituška miluje koně a jejím snem byl také koňský tábor. Její mamince ale na tábor nevyšly peníze a Jitka se bála, že letos nikam nepojede. My jsme to tak nenechali a Jitce jsme tábor s koňmi zaplatili.

Sourozenci Mája a Vojta si přáli strávit část léta s kamarády v přírodě na táboře jako většina dětí z úplných rodin. Žijí ale s maminkou a sourozenci sami a proto na tábor nezbyly peníze. Rádi jsme jim proto tábor zaplatili.

Čtrnáctiletá Terezka a jedenáctiletá Nikolka milují tábor, na který společně každý rok jezdí. Letos ale hrozilo, že nepojedou, protože maminka kvůli krizi neměla peníze. My jsme to tak nenechali a obě holky se můžou na své kamarády těšit i letos.

Sedmiletý Vláďa se moc těšil na tábor se superhrdiny, který mu maminka slíbila. Vzhledem ke krizi ale svému slibu nemohla dostát, tak požádala o pomoc nás. My jsme neváhali a Vláďovi léto se superhrdiny umožníme!

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11