Další tuna materiální pomoci pro samoživitele

21. 10. 2021

Během třetího čtvrtletí jsme sólo rodičům a jejich dětem odeslali další více jak tunu materiální pomoci. Konkrétně 1 163 kilogramů pro 223 neúplných rodin. Balíky obsahovaly nejen oblečení, ale i novou obuv, aktovky a školní potřeby, ložní prádlo, spacáky a mnoho dalšího. Obsah každého balíku byl v řádech několika tisíc korun, čímž jsme pomohli sólo rodičům ulevit z už tak napjatého finančního rozpočtu.

Dáváme si záležet na tom, aby do rodin odchzáley jen věci v perfektním stavu. Každý jednotlivý kousek ze zmíněných 1 163 kilogramů nám prošel nejen rukama, ale i přísným kritickým okem. A jaké jsou reakce z rodin po rozbalení? Krásné! A utvrzují nás denně v tom, že naše práce má smysl.

"Moc s Liliankou děkujeme za překrásné oblečení. Kdybych jen tušila, co v Zásilkovně přebírám, nenechala bych jí to rozbalit. Mohla jsem většinu věcí schovat pod stromeček. Nu co už, jsem poučená a vy jste skvělí." Maminka Šárka a Liliana 10 let.

"Moc děkuji za spacáky, kluci je dostanou pod stromeček. Děkuji za spousty krásného oblečení a v neposlední řadě za super čepice. Hned bych jim jednu vzala." Maminka Lenka, Standa 10 let, Marek 8 let a Lukáš 5 let.

"Děkujeme velmi za oblečení pro moje dorůstající domácí štěstí. Jsem překvapena, že i pro tak náročnou cílovou skupinu, jakou bezesporu náctiletí jsou, se našly kousky, které vyhověly jejich vkusu." Maminka Jitka, Klára 19 let, Bára 17 let a Martin 12 let.

V uplynulých měsících nás materiálně podpořily společnosti Amazon, Lidl, Xova Film, Naše Maso, Ambiente, HuskyMimiConceptgecko a iniciativa Zažít Waltrovku jinak. K podpoře se opět přidala Jitka Boho a Patricie Pagáčová. Děkujeme!

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11