Další milion pro samoživitele

29. 10. 2023

Naše říjnová pomoc samoživitelům v nouzi přesáhla částku 1 milionu korun, který pomohl téměř tří stovkám rodin sólo rodičů s dětmi v nouzi. Tradičně největší částka byla rozdělena v rámci našeho programu pomoci finančních příspěvků na náklady na bydlení a potraviny. Druhou největší položkou pak byly výdaje v rámci nově zahájeného vánočního programu, kdy jako každý rok zajišťujeme vánoční dárky pro děti z neúplných rodin ve finančních problémech. Tento měsíc byly ve spolupráci se společností Wiky hračky rozeslány první dvě stovky dárků, které děti najdou pod vánočním stromečkem.

Za finanční podporu v tomto měsíci děkujeme společnostem ČSOB a JT International, která je našim hlavním dlouhodobým partnerem. Pravidelnou materiální pomoc pro naši Oděvní banku jsme tento měsíc tradičně obdrželi od společností Potex, Kloktex, Ambiente, Naše Maso a Pumax. Za materiální sbírky a dary oblečení moc děkujeme Esa logistika, Zihos, PonožkoviceSecond Foundation, Ministerstvo práce a sociálních věcí, EOS KSI, Spokar, Ministerstvo životního prostředí a TV Prima.

Našim soukromým i firemním dárcům patří nejen poděkování naší organizace, ale také příjemců pomoci:

Radek S.: "Mockrát vám děkuji i za celou rodinu, že jste nám takhle vypomohli . A my zase budeme žít normální život. Tisíckrát děkujeme."

Jana J.: Milý Klube, děkuji nejen za sebe, ale hlavně za mého syna Lukáška za úžasnou a krásnou zprávu. Jste andělé, jen křídla máte skrytá. Přeji hodně sil, optimismu a jen samé krásné zprávy, stejně tak úžasné, jako byla ta vaše nám."

Simona R.: "Dobrý den, moc vám děkuji za vaši pomoc. Jsem ráda, že dětem budu moct koupit potraviny. Děkuji vám a vážím si vaší pomoci."

Werunka H.: "Strašně moc bych chtěla poděkovat za dáreček v k vánocům pro mojí dcerku. Díky vám bude mít malá opravdu krásné Vánoce. Děkuji moc!"

 

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.
info@klubsvobodnychmatek.cz

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
infolinka: 800 99 55 11

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^