Čtvrt tuny materiální pomoci pro neúplné rodiny od začátku roku

08. 02. 2021

Od začátku roku zamířilo už 257 kilogramů materiální pomoci do 64 rodin napříč celou republikou.

Několikrát týdně zaplní náš Fashion charity shop obrovské balíky plné oblečení, které chystáme pro maminky a jejich děti. Mezi potřebnými maminkami je o oblečení obrovský zájem, což je pochopitelné. Na sobě totiž šetří, aby mohly dopřát svým dětem to, co potřebují. V Klubu svobodných matek si zakládáme na tom, že darujeme pouze hezké a nezničené oblečení. Díky našim individuálním dárcům můžeme oblékat maminky z celé ČR. A díky firemním dárcům obsahují balíky i něco nového, ať už se jedná o zimní bundy, kosmetické sady, spodní prádlo, prostě to, co máme zrovna k dispozici.

Maminky, které bydlí v Praze, zveme do Fashion charity shopu osobně. Mají tak výhodu, že si oblečení často mohou vybrat a odcházejí obtěžkané vším, co máme aktuálně k dispozici. Tyto fotky můžete často vidět na našem profilu na facebooku.

Každý den nám chodí poptávky od dalších a dalších rodin, museli jsme dokonce zavést i čekací listinu. Velmi nedostatkovým zbožím je oblečení ve velikosti XL a větší. Pokud máte doma přeplněné skříně oblečením, které vám již nesedí, my mu rádi dáme nový smysl.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11