Červnové aktuality z Akademie OSVČ

30. 06. 2021

Seznamte se s trojicí odvážných žen, maminek samoživitelek, které se rozhodly vzít situaci do vlastních rukou a přihlásily se do Akademie pro samoživitele OSVČ. Představujeme vám Lenku, Kláru a Gábinu. Jejich profese jsou různé, ale každá je velkou profesionálkou ve svém oboru.

Lenka Havlová vyrábí skvělé a hlavně zdravé müsli tyčinky pod svou značkou Muslenky. Několik jejích výrobků se dokonce pyšní titulem Regionální potravina. Aby ne, Lenky müsli tyčinky jsou ochucené pouze medem a ovocem od regionálních pěstitelů. Muslenky jsou ideální volbou pro všechny, kdo mají rádi energeticky hodnotné svačiny.

Klára Bílá je talentovaná šperkařka. Originální šperky z drahých kovů vyrábí pod značkou KLARA BILA JEWELLERY. Pokud hledáte originální dárek k výjimečné příležitosti, jsou Kláry webové stránky tím pravým místem. Vybírat můžete z již hotových autorských šperků nebo si nechat zhotovit šperk na zakázku.

Gabriela Mičková je módní návrhářka, jejíž výrobky rádi nosí ženy, ale obdivují je zejména jejich muži. Vybrat si skvěle padnoucí kousek od značky GM Fashion můžete na jejím webu. Naleznete tam spodní prádlo i plavky, které jsou hitem tohoto léta.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11