Červnová pomoc ve výši 817 449 korun zamířila do 114 rodin

05. 07. 2021

V červnu jsme poskytli finanční pomoc celkem 114 rodinám samoživitelů, mezi které jsme rozdělili částku 817 449 korun. Kromě již standardních žádostí o příspěvek na bydlení a potraviny nás rodiče často žádali o příspěvek na úhradu letního tábora. Máme radost, že jsme mohli pomoci vypravit několik dětí na tábor doslova na poslední chvíli.

Z původně mimořádného Covid programu pomoci se stal stabilní program pomoci. Sólo rodiče nejčastěji žádají o pomoc s úhradou nákladů spojených s bydlením, kde přispíváme částkou až 10 000 korun. S blížícími prázdninami jsme zaznamenali trend, že rodiče si uvědomují zvýšení nákladů na potraviny během prázdnin a počet žádostí o pomoc s nákupem potravin částkou až 4 000 korun se tak vyrovnal žádostem o pomoc s bydlením.

Toto vše by nebylo možné bez laskavé pomoci našich dárců z řad jednotlivců i firem. V červnu nás finančně podpořili společnosti HAVI Global Solutions Europe GMBHCCL - Conference Czechoslovakia LTD, Brašnářství TlustýOrtovize, Ernst & Young, BSH Domácí spotřebiče, Esox a Nadační fond Arnošta Lustiga. Děkujeme!

Přejeme vám krásné prázdniny.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11